Rate this post

تصویری که اپل همراه با اعلامیه WWDC 2022 به اشتراک گذاشت.
افزایش دادن / تصویری که اپل همراه با اعلامیه WWDC 2022 به اشتراک گذاشت.

کنفرانس سالانه توسعه دهندگان در سراسر جهان اپل (WWDC) تابستان امسال باز خواهد گشت، گویی شک و تردیدی وجود دارد. این شرکت تاریخ ها را در روز سه شنبه – 6 تا 10 ژوئن – اعلام کرد و تأیید کرد که دوباره یک مورد فقط آنلاین خواهد بود.

قبل از همه‌گیری، اپل شخصا میزبان WWDC در مرکز کنفرانس مک‌انری در سن خوزه بود. اما این سومین سال متوالی است که اپل یک رویداد آنلاین را انتخاب می کند، اگرچه از کارمندان می خواهد که در این ماه به دفاتر خود بازگردند.

با این حال، تعداد کمی از کنفرانس‌ها و رویدادهای فنی اصلی به طور کامل به فرمت‌های حضوری اولیه خود بازگشته‌اند. رویداد Google I/O ماه می یک رویداد ترکیبی خواهد بود و کنفرانس توسعه دهندگان بازی (GDC) ماه گذشته نیز یک رویداد ترکیبی بود، البته با حضور حضوری چشمگیر.

در او اطلاعیه WWDC22اپل می‌گوید طبق معمول، «آخرین نوآوری‌ها را در iOS، iPadOS، macOS، watchOS و tvOS به نمایش می‌گذارد و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا به مهندسان و فناوری‌های اپل برای یادگیری نحوه ساخت اپلیکیشن‌های نوآورانه و تجربیات تعاملی دسترسی داشته باشند».

علاوه بر سخنرانی اصلی در 6 ژوئن، که جزئیات به‌روزرسانی‌های اصلی نرم‌افزار اپل را ارائه می‌کند، اپل کلاس‌های توسعه‌دهنده‌ای را در مورد موضوعات خاص و APIها، آزمایشگاه‌های یادگیری و سالن‌های دیجیتال ارائه خواهد کرد. علاوه بر این، اپل وعده داده است که “محتوای بومی سازی شده بیشتری برای تبدیل WWDC22 به یک رویداد واقعاً جهانی.”

هدست VR بعدی متا در ماه اکتبر عرضه می شود
حتما بخوانید

در حالی که برخی از توسعه دهندگانی که با آنها صحبت کردیم از از دست دادن فرصت های چهره به چهره ابراز تاسف کردند، برخی می گویند رویدادهای آنلاین ترجیح داده می شوند زیرا مانع ورود را کاهش می دهند، به ویژه برای توسعه دهندگان خارج از ایالات متحده.

اپل نیز دیگری را برگزار خواهد کرد چالش سریع دانش آموزی اطراف WWDC این سومی خواهد بود. دانش‌آموزان از Swift Playgrounds برای ایجاد یک برنامه با موضوع دلخواه خود استفاده خواهند کرد. آخرین مهلت ارسال 25 آوریل است.

مقاله فوق مربوط به تکنولوژی توسط تیم ترجمه وب سایت مجله ای سوشالتو منتشر شده است.

منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.