Rate this post

قیمت اتر (ETH) دو ماه گذشته را در رکود سپری کرده است و حتی خوشبین ترین معامله گر نیز اذعان می کند که امکان معامله بالای 4400 دلار در چند ماه آینده بسیار اندک است.

البته، معامله‌گران رمزارز به خوش‌بین بودن بدنام هستند و برای آنها غیرعادی نیست که منتظر بالاترین قیمت 4870 دلاری خود باشند، اما این نتیجه غیرواقعی به نظر می‌رسد.

علیرغم روند نزولی کنونی، هنوز دلیلی وجود دارد که در چند ماه آینده نسبتاً خوش بین باشیم و استفاده از یک استراتژی طولانی با استراتژی تماس می تواند یک نتیجه مثبت باشد.

استراتژی های گزینه ها به سرمایه گذار اجازه می دهد تا محدودیت های رشد را تعیین کند

بازارهای گزینه انعطاف پذیری زیادی برای توسعه استراتژی های خود ارائه می دهند و دو ابزار در دسترس هستند. اختیار خرید از خریدار در برابر افزایش قیمت محافظت می‌کند، در حالی که اختیار خرید محافظ برعکس این کار را انجام می‌دهد. معامله گران همچنین می توانند برای ایجاد تأثیر منفی نامحدود، مشابه قراردادهای آتی، مشتقات را بفروشند.

استراتژی گزینه های اتر بازگشته است. منبع: Deribit Position Builder

این استراتژی طولانی کندور قرار بود در 25 مارس منقضی شود و از محدوده کمی صعودی استفاده می کند. همین ساختار می تواند برای انتظارات نزولی نیز اعمال شود، اما این سناریو فرض می کند که بیشتر معامله گران به دنبال پتانسیل صعودی هستند.

چگونه زنجیره های مختلف را ارزیابی کنیم؟
حتما بخوانید

اتر در زمان قیمت گذاری با قیمت 2677 دلار معامله می شد، اما می توان نتیجه مشابهی را از هر سطح قیمتی شروع کرد.

اولین معامله به خرید 5.14 ETH به ارزش 3000 دلار از گزینه های تماس برای ایجاد قرار گرفتن در معرض مثبت بالاتر از این سطح قیمت نیاز دارد. سپس، برای سقف سود بالای 3500 دلار، معامله گر باید قراردادهای 4.4 ETH را از یک تماس 3500 دلاری بفروشد.

برای تکمیل این استراتژی، معامله‌گر باید قراردادهای اختیار خرید 6.65 اتریوم 4000 دلاری را بفروشد، که سود را بالاتر از سطح قیمت محدود می‌کند. در نهایت، یک تماس دفاعی 4500 دلاری برای 5.91 ETH برای محدود کردن ضرر در صورت افزایش اتریوم مورد نیاز است.

هدف این استراتژی نسبت سود به ضرر سالم 3.2 به 1 است.

اجرای این استراتژی ممکن است دشوار به نظر برسد، اما حاشیه مورد نیاز تنها 0.175 ETH است که حداکثر ضرر نیز می باشد. سود خالص بالقوه اگر اتریوم بین 3100 دلار (15 درصد افزایش) و 4370 دلار (63 درصد افزایش) معامله شود، حاصل می شود.

معامله گران باید در نظر داشته باشند که بسته شدن موقعیت قبل از تاریخ انقضای 25 مارس نیز امکان پذیر است. در این استراتژی، حداکثر برد بین 3500 تا 4000 دلار در 0.56 اتر رخ می دهد که بیش از سه برابر ضرر احتمالی است.

برخلاف معاملات آتی، این استراتژی آرامش خاطر را برای دارنده فراهم می کند زیرا خطر انحلال وجود ندارد. همچنین شایان ذکر است که اکثر صرافی‌های مشتقات سفارش‌هایی به کوچکی قراردادهای 0.10 ETH را می‌پذیرند، به این معنی که یک معامله‌گر می‌تواند همان استراتژی را با استفاده از مقدار کمتری ایجاد کند.

در اینجا یک استراتژی گزینه هوشمند برای معامله گران بیت کوین خوشبین محتاطانه وجود دارد.
حتما بخوانید

دیدگاه ها و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً مربوط به دیدگاه ها و نظرات است نویسنده و لزوماً نمایانگر دیدگاه های Cointelegraph نیستند. هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری مستلزم ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.