Rate this post

آشپزخانه با چراغ و آرم Insteon

همان‌طور که ناگهان ناپدید شد، اینستیون برگشت. خدمات خانه های هوشمند در این هفته و در روز پنجشنبه Insteon شروع به زندگی دوباره کردند اعلام کرد که گروهی از مشتریان کسب و کار را خریده اند و در حال احیا هستند.

در ماه آوریل، Insteon زمانی که به طور ناگهانی سرورهای ابری خود را بدون هشدار به مشتریان خاموش کرد و در نتیجه دستگاه های خانه هوشمند آنها قفل شد، خبرساز شد.

چند روز بعد، اینستون توضیح داد که اختلالات زنجیره تامین ناشی از همه‌گیری کووید-19 منجر به این شد که شرکت در سال 2021 به دنبال خریدار باشد اما هرگز محقق نشد. در پیام خداحافظی آمده است که شرکت خدمات مالی “برای بهینه سازی دارایی های شرکت” منصوب شده است، اما پنجره را باز گذاشته و “امیدواریم که خریدار برای شرکت پیدا شود.” معلوم شد که خریداران دقیقا زیر دماغ اینستیون بوده اند.

همانطور که در روز سه شنبه گزارش شد استیسی در اینترنت اشیامشتریان متوجه شد سرورهای این شرکت دوباره آنلاین شده‌اند و ویژگی‌هایی از جمله اپلیکیشن و آمازون الکسا دوباره کار می‌کنند. این در مورد افرادی که تجهیزات خود را نگهداری می کردند صدق می کرد. محصولات Insteon بر روی یک پروتکل رادیویی بی‌سیم کار می‌کنند، بنابراین می‌توانند تا حدی کار کنند، اگرچه بدون امکان دسترسی یا برنامه‌نویسی به هاب از طریق یک برنامه کاربردی یا ادغام با سرویس‌های ابری.

کن فیربنکس، مدیرعامل جدید، وضعیت را در روز پنجشنبه توضیح داد. این شرکت مجدداً برای تجارت باز شد و قبل از اعلام بازگشت شروع به راه اندازی مجدد هاب های Insteon کرد. فیربنکس نوشت:

ما گروه کوچکی از کاربران پرشور Insteon هستیم که با موفقیت اینستون را خریداری کرده‌ایم. مانند بسیاری از شما، خانه‌های ما به فناوری مش دوگانه شگفت‌انگیز و محصولات بسیار قابل تنظیم اینستون مجهز شده‌اند.

اکثر شما متوجه شده اید که هاب های Insteon شروع به بازگشت آنلاین کرده اند. اولویت اول ما این بود که هاب ها را فوراً آنلاین کنیم، قبل از اینکه به این سایت، ارائه دهنده خدمات ایمیل، حساب های رسانه های اجتماعی و غیره دسترسی پیدا کنیم. هر روز مشتریان بیشتری امید خود را از دست دادند، بنابراین مهم بود که آن را در اسرع وقت بازیابی کنیم. ما می دانیم که همه ویژگی ها آنلاین نیستند، اما ما فعالانه روی آن کار می کنیم.

Fairbanks گفت که دارندگان حساب Insteon Hub “در روزهای آینده” ایمیلی حاوی اطلاعات بیشتر دریافت خواهند کرد. برنامه‌های Insteon برای بارگیری مجدد در دسترس هستند، از جمله از طریق Google Play و Apple App Store.

در این پست وبلاگ جزئیاتی در مورد برنامه های شرکت یا مالکان جدید ارائه نشده است. با این حال، فیربنکس صفحه لینکدین نشان می دهد که او از سال 2004 تا 2007 برای Insteon کار کرده است. او “مسئول طراحی، بازاریابی و توسعه تجاری فناوری شبکه و محصولات کنترل خانگی INSTEON بود.”

اینستیون توضیح نداد که چگونه بر مشکلات مالی غلبه خواهد کرد. همانطور که اشاره شد حاشیه، غیرمتمرکزاین شرکت به طور بالقوه می تواند هزینه اشتراکی را برای خدماتی که قبلا رایگان بوده اند، معرفی کند.

به نظر می رسد که تجدید حیات Insteon با هدف بازگرداندن خدمات به مشتریانی است که قبلاً تجهیزات را دارند. محصولات سخت افزاری آن در حال حاضر تقریباً به طور کامل فروخته شده است.

Insteon کارهای زیادی برای به دست آوردن مجدد مشتریان دارد، از کسانی شروع می کند که هنوز بعد از اینکه شرکت تقریباً مرده به نظر می رسید تجهیزات خود را رها نکرده اند. مشتریان با انجمن‌های بسته، پیام‌های بی‌پاسخ رسانه‌های اجتماعی و صفحه وضعیت گمراه‌کننده مواجه شدند که می‌گفت همه سرویس‌ها برای چندین روز قبل از ارائه هرگونه توضیحی از کار افتاده بودند.

مشتریان بالقوه همچنین احتمالاً مراقب هستند که اینستون چگونه ناگهانی و بی‌صدا می‌تواند محصولات آنها را بی‌فایده کند.

و به نظر می رسد که علیرغم مالکیت و مدیریت جدید، Insteon هنوز مسائل ارتباطی خود را حل نکرده است و یاد نگرفته است که چگونه به مشتریان اختصاصی که به محصولاتش اعتماد دارند، به روز رسانی های به موقع برای تصمیم گیری در مورد تجهیزات خود و جلوگیری از سردرگمی و سردرگمی ارائه دهد. نگرانی های امنیتی.

مقاله فوق مربوط به تکنولوژی توسط تیم ترجمه وب سایت مجله ای سوشالتو منتشر شده است.

منبع

سگا، همچنان کاری را انجام می‌دهد که نینتندو انجام نمی‌دهد، یک کنسول سی‌دی کوچک یکپارچهسازی با سیستمعامل سگا را معرفی می‌کند.
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.