Rate this post

دپارتمان تحریریه تکنولوژی و موبایل مجله خبری سوشالتو ترجمه این مقاله را برعهده داشته است.


منبع: LetsGoDigital

سامسونگ، مانند بسیاری از شرکت‌های دیگر، هر ساله صدها و نه هزاران ایده منحصربه‌فرد را ثبت می‌کند. سال گذشته، ما یک گوشی هوشمند تاشو با یک صفحه نمایش کشویی دیدیم و اخیراً یک گوشی هوشمند تاشو و انعطاف پذیر L شکل عجیب و غریب را دیدیم. اخیراً پتنت جدیدی کشف شده است که یک گوشی هوشمند چند تاشو را نشان می دهد که شبیه گوشی هوشمند Galaxy Z Flip و Slide است.

پتنت جدید گوشی هوشمند تاشو سامسونگ توسط LetsGoDigital، که همچنین نشان می دهد که دستگاه Galaxy Z Flip & Slide در زندگی واقعی چگونه می تواند باشد. به نظر می رسد که سامسونگ ممکن است در حال بررسی دستگاهی باشد که نه تنها تاشو باشد، بلکه قابل ارتقا نیز باشد. صفحه نمایش، زمانی که روی یک سطح صاف قرار می گیرد، یک صفحه نمایش بلند و بلند را ایجاد می کند که می تواند تا شود، مشابه گوشی هوشمند Galaxy Z Flip 3.

Samsung Electronics در سپتامبر 2021 برای WIPO (سازمان جهانی مالکیت معنوی) درخواست داد و اسناد 80 صفحه ای دستگاه را به عنوان یک “دستگاه الکترونیکی چند تاشو” توصیف کردند. (ترجمه ماشینی). به نظر می رسد که این پتنت ظاهر و ویژگی های مشابه Galaxy Z Flip 3 را ارائه می دهد، اما کل پنل نیز قابل گسترش است و سطح بسیار بزرگ تری را ارائه می دهد.

Samsung Galaxy Z Flip and Slide
منبع: LetsGoDigital

نمایشگر میانی نیز تاشو خواهد بود و می‌توان آن را به صورت عمودی قرار داد تا ظاهری منحصربه‌فرد ایجاد کند که می‌توان از آن برای بازی با افراد دیگر یا تماشای ویدیو استفاده کرد. این ما را به یاد بازی نبرد کشتی می اندازد، جایی که هر بازیکن باید صفحه نمایش خود را از حریف خود پنهان کند، که این دستگاه به دلیل فرم فاکتور برای بازی با آن عالی است.

OnePlus شما را دعوت می کند تا با گوشی جدید OnePlus Bullets Wireless Z2 "موسیقی خود را آزاد کنید"
حتما بخوانید

به نظر می رسد چین بسیار تیز است و دیدن سامسونگ با چنین ایده ای جالب است. سامسونگ اعلام کرد که یک صفحه نمایش OLED Flex با انحنای 1.4R توسعه خواهد داد و این امکان وجود دارد که این شرکت قبلاً واحدهایی با چنین مکانیزم های لولا و نمایشگرهای تاشو تیز داشته باشد.

نظر شما در مورد این نمایشگر تاشو منحصر به فرد چیست؟ به نظر شما در برخی موارد می تواند مفید باشد؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

Samsung Galaxy Z Flip 3

گلکسی زد فلیپ 3 گوشی‌ای است که اگر احساس خارش کرده‌اید، می‌توانید فرم تاشو را بدون شکستن قیمت امتحان کنید.

منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.