Rate this post

انتظار می‌رود گوشی هوشمند تاشو Oppo Find N. Google Pixel نیز از همین نسبت تصویر برخوردار باشد.
افزایش دادن / انتظار می‌رود گوشی هوشمند تاشو Oppo Find N. Google Pixel نیز از همین نسبت تصویر برخوردار باشد.

اوپو

در کنفرانس اخیر Google I/O، ما در مورد سخت‌افزارهای آینده گوگل، از جمله Pixel 6a، Pixel 7، Pixel Watch و حتی Pixel Tablet که انتظار نمی‌رود تا سال 2023 عرضه شود، شنیدیم. چیزی در مورد پیکسل بشنوید تاشوبا اينكه.

با این حال، ما می دانیم که چیزی در حال کار است زیرا برنامه دوربین Google شامل یک پرچم شناسایی “isPixel2022Foldable” به همراه پرچم های دیگر دستگاه های پیکسل است. پس قضیه چیه؟

الک گزارش می دهد که گوگل تاشو تا سال 2023 به تعویق افتاده است. این دومین باری است که کامپیوتر تاشو با تاخیر عرضه می‌شود، زیرا در ابتدا قرار بود اواخر سال گذشته عرضه شود. به نظر می رسد که برنامه اولیه این بوده است که این محصول به همراه اندروید 12L که با نام 12.1 نیز شناخته می شود، نسخه تبلت و تاشو اندروید عرضه شود. گوگل اغلب سعی می کند ساخت های اندروید و سخت افزار جدید را همزمان توسعه دهد، اما ساخت سخت افزار دشوار است.

برداشت گوگل از پیکسل تاشو که با اندروید 12L ارائه شده است.
افزایش دادن / برداشت گوگل از پیکسل تاشو که با اندروید 12L ارائه شده است.

گوگل و سامسونگ روی Wear OS و Google Tensor SoC همکاری می کنند و انتظار می رود پیکسل تاشو از قطعات زیادی سامسونگ استفاده کند. این به معنای یک صفحه نمایش سامسونگ OLED منعطف در داخل، “شیشه فوق العاده نازک” انعطاف پذیر برای استحکام بیشتر و یک لولا از تامین کننده لولا سامسونگ است.

تجربه عملی با Apple Watch Ultra و AirPods Pro
حتما بخوانید

اندازه صفحه نمایش 7.57 اینچ در داخل و 5.78 اینچ در خارج است. این گوشی به گلکسی زد فولد 3 نزدیک است، اما دقیقاً یکسان نیست. 9to5Google یک انیمیشن ساده‌شده Google Foldable را در اندروید 12L پیدا کردند و آنها پیشنهاد کردند که گوشی Google به نسبت ابعاد گسترده‌تری نسبت به سامسونگ باز می‌شود، که بیشتر در خط است. Oppo Find N.

شما نمی توانید گوگل را به خاطر عدم تمایل به عجله در بازار تاشو سرزنش کنید. کاربران هنوز هستند به طور منظم گزارش دهید نمایشگرهای ترک خورده، حتی در مدل های تاشو نسل سوم سامسونگ؛ همراه با برچسب قیمت 1800 دلاری دستگاه، فروش را دشوار می کند.

مقاله فوق مربوط به تکنولوژی توسط تیم ترجمه وب سایت مجله ای سوشالتو منتشر شده است.

منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.