Rate this post

ویندوز 11 بر روی یک لپ تاپ قدیمی HP مربوط به دوران ویندوز 7 اجرا می شود.
افزایش دادن / ویندوز 11 بر روی یک لپ تاپ قدیمی HP مربوط به دوران ویندوز 7 اجرا می شود.

اندرو کانینگهام

اوایل این هفته، مایکروسافت شروع به ارائه به‌روزرسانی 22H2 ویندوز 11 از طریق کانال Release Preview به Windows Insiders کرد. اما این به روز رسانی فقط برای کسانی نبود که قرار بود آن را دریافت کنند – همچنین برای بسیاری از رایانه های شخصی که الزامات سیستم سختگیرانه جدید ویندوز 11 را برآورده نمی کردند نیز منتشر شد.

مطابق با نئووینکاربران در Reddit همچنین توییتر رایانه‌های شخصی ویندوز 10 پشتیبانی‌نشده‌شان در کانال پیش‌نمایش انتشار، اعلان‌هایی دریافت کردند مبنی بر اینکه به‌روزرسانی ویندوز 11 22H2 در دسترس است و رایانه‌های شخصی آن‌ها به طور ناگهانی شرایط لازم برای نصب آن را برآورده می‌کنند. این احتمال را افزایش داد که مایکروسافت نیازهای سیستم را برای ویندوز 11 کاهش دهد، اما حساب توییتر برنامه Windows Insider دیروز تایید شد که اعلان ها ناشی از یک خطا بوده است و این الزامات تغییر نکرده است.

ویندوز 11 معمولاً نیاز دارد نسل هشتم پردازنده اینتل Core یا پردازنده AMD Ryzen سری 3000 یا بالاتر، و همچنین پشتیبانی از Secure Boot و TPM 2.0 برای مدیریت رمزگذاری دیسک و سایر ویژگی های امنیتی. رایانه های شخصی ساخته شده و فروخته شده از اواخر سال 2017 تا 2018 به طور کلی می توانند سیستم عامل را اجرا کنند، در حالی که رایانه های شخصی قدیمی معمولاً نمی توانند. مایکروسافت ادعا می‌کند که این رایانه‌های شخصی جدید ویندوز 11 را با اطمینان بیشتری اجرا می‌کنند و از ویژگی‌های امنیتی پشتیبانی می‌کنند که رایانه‌های قدیمی‌تر از آن پشتیبانی نمی‌کنند، اگرچه محدودیت‌ها هنوز تا حدودی دلخواه هستند.

به روز رسانی های جدید macOS 12.5.1 و iOS 15.6.1 آسیب پذیری های "به طور فعال مورد سوء استفاده" را برطرف می کنند.
حتما بخوانید

همانطور که در آزمایش خود متوجه شدیم، می توانید ویندوز 11 را تقریباً بر روی هر رایانه ای که می تواند ویندوز 10 64 بیتی را اجرا کند، از نظر فنی نصب کنید. ویندوز 11 22H2 از این نظر کم و بیش محدودیتی نسبت به نسخه اصلی ویندوز 11 ندارد و پس از نصب، به‌روزرسانی‌ها را کم و بیش به صورت عادی اجرا می‌کند، شاید با پیام‌های آزاردهنده. اما تا کنون، مایکروسافت مراقب بوده است که به‌روزرسانی را برای رایانه‌های شخصی پشتیبانی‌نشده ارائه ندهد، به‌جای اینکه اجازه نصب مستقیم به‌روزرسانی را بدهد، به به‌روزرسانی دستی یا نصب تمیز نیاز دارند.

کاربران ویندوز 10 که نمی خواستند به ویندوز 11 ارتقاء دهند باید بتوانند از ابزارهای بازیابی داخلی استفاده کنید بازگشت به ویندوز 10 بدون از دست دادن اطلاعات.


مقاله فوق مربوط به تکنولوژی توسط تیم ترجمه وب سایت مجله ای سوشالتو منتشر شده است.

منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.