Rate this post

طرفداران دستگاه های هوشمند مبتنی بر اپل، خوشحال باشید – شایعاتی وجود دارد هوم پاد جدید در اواخر سال 2022 یا اوایل سال 2023 عرضه خواهد شد.

چیزی که در حال حاضر نامشخص است این است که آیا این جایگزینی مستقیم برای هوم پاد اصلی متوقف شده خواهد بود یا اینکه اپل قصد دارد مدلی بین این اندازه و اندازه کوچک – همانطور که قبلاً بود – عرضه کند. در گذشته گزارش شده است.

اگرچه همه چیز آنقدر هموار نیست. مطابق با مشروب و تحلیلگر مشهورمینگ چی کو، اپل تغییرات قابل توجهی در اسپیکر هوشمند ایجاد نخواهد کرد:

نگران کننده است.

اگرچه هوم پاد مینی اپل (تنها نسخه از اسپیکر هوشمند فروخته شده) دیده شده است رشد فروش نسبت به نسل قبلی خودهنوز هم آن را فوق العاده نمی کند.

بله، برای برخی از شرکت ها رتبه پنجم در محموله های جهانی در سه ماهه سوم سال 2021 دلیلی برای جشن خواهد بود، اما اپل اکثر شرکت ها نیستند. هر چیزی کمتر از موقعیت اول یا دوم را می توان شکست تلقی کرد.

خوشبختانه خط هوم پاد می توان اصلاح شود. و ما فقط یک سایت برای انجام این کار هستیم.

بهترین معاملات امروز: Microsoft Surface Pro 8، Samsung Galaxy Tab S8 و موارد دیگر
حتما بخوانید

قبل از پرداختن به آن، یک نکته: این مقاله در مورد انتظارات ما از عرضه HomePod در سال جاری نیست. در عوض، این در مورد اتفاقاتی است که باید بیفتد تا یک بلندگوی هوشمند سهم جدی بازار را از گوگل و آمازون بدزدد.

سیری را بهبود بخشید

خلاصه سیری بد است.

مشکلات او بسیار متنوع است، اما شاید بهترین توصیف آن با کلمه «عدم اعتماد» باشد.

آشنایی با زبان سیری پشت گوگل و آمازون، و با سایر برنامه ها خوب بازی نمی کند و اغلب شما را مجبور می کند در اکوسیستم اپل بمانید. هک، حتی تنظیم یک یادآوری بیش از آنچه که باید باشد، دردسرساز است، زیرا سیری اغلب جزئیات دقیق آنچه را که من خواسته‌ام را اشتباه می‌فهمد.

از بسیاری جهات، به نظر می رسد دستیار صوتی اپل در گذشته گیر کرده است و نمی داند کجا باید برود.

برای رشد هوم پاد، این مشکل باید حل شود.