Rate this post

تصویر تولید شده توسط اپل از مک بوک ایر 13.6 اینچی اوایل این هفته منتشر شد.
افزایش دادن / تصویر تولید شده توسط اپل از مک بوک ایر 13.6 اینچی اوایل این هفته منتشر شد.

سیب

اپل در حال کار بر روی مک بوک ایر 15 اینچی و مک بوک 12 اینچی جدید است. بلومبرگبه نقل از منابع آشنا با برنامه های اپل. این منابع همچنین جزئیاتی را در مورد خانواده تراشه‌های M2 که در رایانه‌های پیشرفته مک‌بوک پرو اپل ظاهر می‌شوند، فاش کردند.

ایر 15 اینچی همان طراحی کلی مک بوک ایر 13.6 اینچی را دارد که در روز دوشنبه در مراسم WWDC این شرکت رونمایی شد. این بدان معناست که طراحی فوق‌العاده باریک بدون لبه‌های مورب، و همچنین یک بریدگی و صفحه‌کلید با کلیدهای عملکرد و Touch ID است. انتظار می رود این لپ تاپ از پردازنده M2 مشابه برادر کوچکتر خود استفاده کند.

به گفته منابع، لپ تاپ جدید ممکن است در اوایل بهار سال 2023 وارد بازار شود. آنها همچنین می گویند که اپل در حال کار بر روی یک مک بوک 12 اینچی است که می تواند در اواخر سال 2023 یا اوایل سال 2024 وارد بازار شود، اما هنوز به اندازه کافی دور است که اپل هنوز بتواند برنامه های خود را کنار بگذارد.

اگرچه کاملاً مشخص نیست که لپ‌تاپ 12 اینچی چه کسی را هدف قرار خواهد داد، لپ‌تاپ 15 اینچی می‌تواند شکاف آشکاری را در خط تولید اپل برای کاربرانی پر کند که خواهان صفحه‌نمایش بزرگ‌تر هستند اما نیازی ندارند یا می‌خواهند حدود 3000 دلار برای آن هزینه کنند. بالاترین سطح عملکرد

اما منابع بلومبرگ برای کسانی که انجام دادن من سریع ترین مک بوک را می خواهم. نسخه‌های جدید مک‌بوک پرو با نسل دوم تراشه‌های مبتنی بر Apple M2 ممکن است در اوایل پاییز امسال وارد بازار شوند، اما ممکن است در اوایل سال 2023 وارد بازار شوند. با این حال، هنگامی که آنها وارد می شوند، آنها پسر عموی M2 را مانند موارد قبلی ارائه می دهند. مدل ها با تراشه M1 Pro و M1 Max ساخته شده اند.

Galaxy Z Fold 4 با نوار وظیفه اندروید 12L رسما معرفی شد
حتما بخوانید

به طور خاص، گفته می شود که M2 Max دارای 12 هسته CPU و حداکثر 38 هسته GPU است که یک پله بالاتر از 10 هسته CPU و 32 هسته GPU M1 Max است. اپل در رویداد این هفته خود گفت که M2 تنها 20 درصد افزایش عملکرد را نسبت به M1 ارائه می دهد. در حالی که نمی توان با قطعیت بر اساس تعداد هسته ها به تنهایی چیزی گفت، جزئیات در گزارش بلومبرگ حاکی از یک جهش عملکرد بالقوه مشابه برای رایانه های جدید مک بوک پرو است.

منابع بلومبرگ همچنین خاطرنشان می کنند که اپل در حال آزمایش مدل های مک مینی و مک پرو است، اما به جزئیات محصولات وارد نمی شود.

در همین حال، انتظار می‌رود که مک‌بوک ایر 13.6 اینچی اپل در ماه آینده، حداقل یک ماه پس از عرضه محصول WWDC، به فروش برسد. این تاخیر به دلیل محدودیت های شناخته شده در زنجیره تامین جهانی است.

مقاله فوق مربوط به تکنولوژی توسط تیم ترجمه وب سایت مجله ای سوشالتو منتشر شده است.

منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.