Rate this post

گوگل یادآورهای مبتنی بر مکان را حذف می کند

اوریش لاوسون

گوگل دوباره ظرف را به هم می زند و ویژگی های مفید را بدون هیچ دلیلی از کاربران حذف می کند. از طریق کانال‌های مختلف، این شرکت اعلام کرده است که یادآوری‌های دستیار گوگل به زودی بسیار کمتر کاربردی خواهند شد.

اول، دستیار Google دیگر قادر به ایجاد یادآورهای مبتنی بر مکان نیست. این‌ها دستورات فوق‌العاده مفیدی بودند که می‌توانید به دستیار Google بگویید، مانند «به من یادآوری کن وقتی به خانه رسیدم سطل زباله را بیرون بیاورم» و تلفن شما که همیشه مکان شما را ردیابی می‌کند، وقتی از در عبور می‌کنید به شما پینگ می‌کند. شما همچنین می توانید چیزی مانند “به من یادآوری کن دفعه بعد که در Walmart هستم کمی شیر بخرم” و این فقط کار می کند.

گوگلش کن ارسال اعلان ها به کاربران می گوید که این ویژگی از بین رفته است. به گوگل پست کنید صفحه پشتیبانی می گوید: «امکان ایجاد یادآوری برای یک مکان خاص به زودی ناپدید می شود. همچنان می‌توانید در زمان‌های خاص یادآور ایجاد کنید رویه ها را برای مکان تعیین کنیدپیشنهاد زیربرنامه‌ها به‌عنوان جایگزین پیشنهاد مضحکی است، زیرا برنامه‌های فرعی، خوب، روال، و می خواهید بعد از مدت زمان مشخصی تکرار کنید. آنها همچنین برای راه اندازی اتوماسیون خانه هوشمند یا ساعت زنگ دار طراحی شده اند. این ها اعلان های ساده ای نیستند.

یکی دیگر از ویژگی های یادآوری نحوه گرفتن تبر نسبتا جدید است و احتمالاً به دلیل استفاده نکردن از بین می رود. در سال 2019 گوگل اعلام کرد قابلیت ارسال یادآوری دیگران. اگرچه در واقعیت انجام این کار بسیار دشوار بود. یا باید در اکوسیستم Google Family باشید و آنها را در Family Link راه‌اندازی کنید، یا اینکه آن شخص فردی باشد که دستگاه «دستیار» را با او به اشتراک می‌گذارید، مثلاً هم اتاقی.

گوگل پیکسل رشد زیادی در فروش نشان می دهد و 2 درصد از بازار آمریکای شمالی را اشغال می کند.
حتما بخوانید

مشخص نیست چرا این شرکت به طور ناگهانی یک ویژگی مفید و آسان برای استفاده را حذف کرد. یک دلیل می تواند این باشد که یادآوری ها خانه واضحی در Google ندارند. این یکی از ویژگی‌های نادری است که در سرویس‌های Google کار می‌کند – ویژگی یادآوری‌ها در Google Assistant یافت می‌شود. memoryers.google.com، Google Calendar و Google Keep. احتمالاً این بدان معناست که او به شدت درگیر سیاست داخلی است.

سال گذشته، 9to5Google یک بار گوگل را در حال کار روی “حافظهبرای Google Assistant که به شما امکان می‌دهد بریده‌های وب، یادآوری‌ها و موارد دیگر را ذخیره کنید، تقریباً مانند جایگزینی برای ویژگی Reminders. با این حال، این ارتقاء حافظه هرگز ارائه نشد و اکنون گوگل به سادگی این قابلیت را از اکوسیستم خود حذف می کند.

مقاله فوق مربوط به تکنولوژی توسط تیم ترجمه وب سایت مجله ای سوشالتو منتشر شده است.

منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.