Rate this post

تلاش برای یافتن لوازم جانبی مناسب برای هر موقعیت خاص و تمایل دائمی برای انتخاب چیز جدید چیزی است که همه ما اغلب اوقات با آن روبرو هستیم. با طرح ها و الگوهای بسیار پیچیده، انتخاب یک جفت کفش مناسب با این لباس سنتی سفارشی می تواند گیج کننده باشد. وقتی صحبت از لباس پوشیدن می شود، خانم ها روحشان گیج می شود. در اینجا 5 کفش قومیتی که باید داشته باشید و نحوه استایل دادن به آنها آورده شده است.

در Jivaana شما به هر چیزی که دلتان بخواهد دست خواهید یافت. این فقط در مورد جواهرات و لباس های طراحان نیست. آنها همچنین کفش هایی را عرضه می کنند که با هر لباسی که در کمد خود دارید مطابقت دارد. از کفش های رکابی گرفته تا گوه های روشن، از تخت های باله تماشایی تا خانم های چاپال کلهاپوری می تواند تمام این فصل را در اختیار داشته باشد.

در اینجا چند مورد از قومیت های خاص برای خرید در این فصل برای ست کردن با لباس های سنتی خود آورده شده است.

کفش های قومی اجباری در این فصل

5 کفش قومیتی که باید داشته باشید و نکات استایل

بیایید چیزی قابل توجه را امتحان کنیم و با تخت های زرد روشن ظاهری چشم نواز ایجاد کنیم. تزیینات و پومپوم به سرعت شما را به یک نماد سبک تبدیل می کند. داغ، شیک، جسورانه، اما بسیار سنتی است.

هلویی رنگ خنثی جدید در دنیای کفش است. این رنگ با چندین سبک از لباس های قومی هندی به خوبی هماهنگ می شود. تخت نمد زنانه با گلدوزی، آینه و سنگ، انتخابی بی انتها برای پوشیدن با دامن بلند شگفت انگیز یا پالازوی چاپ شده.

لباس های تابستانی زیبای خود را با کفش های کتانی ست کنید زیرا... چرا که نه؟ | VivaLuxury
حتما بخوانید

نخ کاری و گلدوزی های تزیینی به کرت و کیف دستی محدود نمی شود. این روند به کفش نیز کشیده شده است. صندل های تخت سفید با گلدوزی های درخشان انتخاب مناسبی برای ظاهری سریع هستند.

پولک های طلا دقیقا همان چیزی است که برای عروسی ها و جشن های هندی لازم است. ترند کفش طلا هرگز محو نمی شود. یک جفت گوه براق طلایی یکی از بهترین سبک ها در کمد لباس هر خانمی است.

5 کفش قومیتی که باید داشته باشید و نکات استایل

کفش های پاشنه دار در هر کلکسیون بدنی ضروری است. با این مدل کفش ظاهری کامل داشته باشید. کفش‌های پاشنه‌دار با رنگ ابریشمی روشن یا صورتی را امتحان کنید. به جای استفاده از هایلایت های طلایی یا طلایی، از یک کار کوتدان خاص استفاده کنید که سطح استایل شما را بالا ببرد.

نکاتی سریع برای ست کردن کفش های قومیتی با لباس های قومی.

با داشتن انواع کفش های قومیتی در کلکسیون، بسیار مهم است که به بهترین شکل ممکن با لباس های شما هماهنگ شوند. در اینجا چند نکته سریع وجود دارد که هنگام پوشیدن لباس سنتی باید رعایت کنید.

هنگام پوشیدن دامن ماکسی با چاپ مشکی یا پالازو، چیزی طلایی روی پاهای خود بپوشید. گوه های طلایی برای استایل بهترین هستند و تبدیل به یک ترند می شوند.

5 کفش قومیتی که باید داشته باشید و نکات استایل

جوتی با گلدوزی روشن با کورتی های قومی و ساق های چاپ شده به بهترین وجه به نظر می رسد.

کفش های رکابی و کفش پاشنه بلند شیک بیشترین پوشیدن در تعطیلات و برای یک جشن خاص، یک ساری زیبا همیشه مورد نیاز است. کفش های پاشنه دار ظاهر را بسیار شیک و شیک می کند.

نحوه پوشیدن Micro Mini Trend | VivaLuxury
حتما بخوانید

این صندل‌های تخت متالیک برای ست کردن با لباس‌های هندو وسترن و همچنین شلوارهای ساق معمولی تا روی زانو مناسب هستند.

ایده ها بی پایان هستند و مجموعه های موجود در کمد کفش شما هرگز کافی نخواهند بود. کفش های سبک قومی مورد علاقه خود و بهترین ایده های استایل خود را به اشتراک بگذارید.

مقاله Fashion – Be Beautilicious مربوط به مد و لباس توسط تیم ترجمه وب سایت مجله ای سوشالتو منتشر شده است.

منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.