Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

حفاظت از محیط زیست برای نسل های آینده است موضوع داغیکیو Pinterest دریافتند که Millennials و Gen Zers در مقایسه با Pinners بالای 38 سال دو برابر بیشتر به دنبال ایده های پایداری هستند.2. از جانب آخرین گزارش ها3 هشدار تغییرات آب و هوایی وحشتناک تر از همیشه است، جای تعجب نیست که چرا! در واقع، بسیاری از پینرها الهام گرفته شده اند تا از منطقه راحتی خود خارج شوند و برای اولین بار از طریق جستجو، سبک زندگی سبزتری را امتحان کنند.”زندگی پایدار برای مبتدیان” تا 265چهار درصد از سال گذشته.

ما شاهد افزایش تعداد افرادی هستیم که به دنبال ایده های پایدار و پایدار در زمینه هایی مانند سفر، غذا، فرزندپروری و سبک هستند. با توجه به شرایط محیطی و سیاسی در جهان، پینرها، به خصوص هزاره ها و ژنرال زرها، می خواهند احساس کنند که در حال ایجاد تأثیر و تغییر هستند. حتی اگر این تغییرات کوچک روزانه باشد، دیدن افرادی که برای ایجاد تفاوت با هم کار می کنند الهام بخش است.” -Swasti Sarna، بینش در مورد Pinterest

در زیر بیاموزید که چگونه پینرها در سراسر جهان الهام گرفته شده اند تا عمل کنند و تأثیر بگذارند، از خرید سبز و سفر گرفته تا زباله های کمتر در خانه و محل کار. حتما ما را بررسی کنید زندگی پایدار هیئت مدیره برای این ایده ها و بیشتر.

منبع

اولین گزارش شفافیت ما
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.