Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

در Pinterest، هرچه ایده های بیشتری پیدا کنید و در تابلوهای خود ذخیره کنید، باید ایده های بیشتری را در زندگی واقعی امتحان کنید. اما اگر صدها ایده را در یک تخته ذخیره کرده باشید، پیدا کردن چیزی که به دنبالش هستید دشوار است.

به همین دلیل است که ما بخش‌های تابلو را راه‌اندازی می‌کنیم، روشی جدید برای سازماندهی پین‌های شما در Pinterest. اکنون می توانید تمام ایده های مورد علاقه خود را در یک صفحه ذخیره کنید، آنها را در بخش های مختلف سازماندهی کنید و هر زمان که می خواهید امتحان کنید به راحتی آنها را پیدا کنید.

ما این ویژگی را آزمایش کردیم با گروه کوچکی از Piners مشتاق، و بازخورد آنها ایده‌هایی الهام‌بخش برای مفیدتر کردن بخش‌ها بود. با اضافه شدن برخی ویژگی‌های جدید هیجان‌انگیز، اکنون آماده ارائه آن برای همه هستیم. در اینجا فقط چند روش وجود دارد که فکر می کنیم به شما کمک می کند سازماندهی کنید.

ایده های خود را سازماندهی کنید

برای شروع سازماندهی، به یکی از تابلوهای خود بروید و روی افزودن بخش کلیک کنید. از آنجا پین هایی را که می خواهید اضافه کنید انتخاب کنید و voila یک بخش دارید! شما می توانید ایده های جدید را مانند همیشه در آن ذخیره کنید، برای مثال با استفاده از دکمه ذخیره Pinterest در مرورگر خود.

نیاز به الهام دارید؟ من از بخش های مربوط به خودم اینگونه استفاده می کنم فصل ها هیئت مدیره

تخته های خود را تمیز کنید

بیشتر (و بیشتر!) تخته های مخفی
حتما بخوانید

آیا برای هر اتاق خانه خود تخته جداگانه دارید؟ یا برای هر پروژه ای که می خواهید امتحان کنید؟ اکنون می توانید تمام پین ها را از تابلوهای Lookalike خود به یک تخته تک بخش منتقل کنید.

فقط به تابلوی خود بروید، روی “Organize” کلیک کنید و پین هایی را که می خواهید جابجا کنید انتخاب کنید.

طرح تعطیلات

برنامه‌ریزی مهمانی، فهرست آرزوها، و بخش‌های آرامش، آمادگی برای تعطیلات را آسان می‌کند. در اینجا فقط چند روش وجود دارد که می توانید از آنها برای آماده شدن برای تعطیلات استفاده کنید.

  • خرید مخفی: برای هر فردی که در این فصل هدیه دریافت می کند، یک تابلوی مخفی با بخش هایی ایجاد کنید.

  • ضیافت دوستانه: هیئت دوستان خود را بر اساس غذاهای اصلی، مخلفات، پای و شراب سازماندهی کنید.

  • لایه های زیاد: استایل های زمستانی خود را به تخته ای جدید با بخش هایی برای ژاکت های گرم، چکمه های بلند، کت های پشمی و موارد دیگر منتقل کنید.

  • سالن ها را تزئین کنید: خانه خود را با ایده های تزئینی که برای هر اتاق در خانه سازماندهی شده است، روشن کنید.

بخش‌ها در چند روز آینده برای همه در iOS، Android و وب در دسترس خواهند بود. برنامه خود را به iOS نسخه 6.38 یا اندروید نسخه 6.43 به روز کنید و به آن بروید مشخصات شما شروع به سازماندهی کنید

– لارنس ریپسچر، در حال حاضر ایده ها را ذخیره می کند توکیو

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.