Rate this post

دپارتمان تحریریه تکنولوژی و موبایل مجله خبری سوشالتو ترجمه این مقاله را برعهده داشته است.

منبع: Amazon Fire TV Omni Series

امروز در Amazon.com معاملات پس‌انداز بزرگی را آغاز می‌کنیم، جایی که مجموعه گسترده‌ای از محصولات Amazon Fire TV، از جمله جدیدترین تلویزیون‌های هوشمند سری Omni 4K UHD، دستگاه‌های پخش رسانه، و موارد دیگر را خواهید دید.

اول، ما تلویزیون هوشمند آمازون Fire TV Omni Series 4K UHD Smart TV را داریم که اگر به سراغ مدل 65 اینچی بروید تا 40 درصد صرفه جویی می کند، اکنون پس از تخفیف 330 دلاری به قیمت 500 دلار به فروش می رسد. همچنین می توانید تلویزیون هوشمند جدید آمازون Fire TV Omni Series 4K UHD را پس از تخفیف 110 دلاری فقط با 300 دلار خریداری کنید که به معنای 27 درصد صرفه جویی است. اما ما شما را تشویق می کنیم که گزینه های مختلف اندازه را مرور کنید تا ببینید کدام مدل متناسب با نیاز و بودجه شما است.

ویدیو جیبی روز

آمازون یک تلویزیون هوشمند Fire TV Omni Series 4K UHD ساخته است که برای ارائه کیفیت سینمایی 4K ساخته شده است. در تلاش است تا این کار را با کیفیت تصویر واقعی، رنگ‌های پر جنب و جوش غنی و پشتیبانی از محتوای 4K Ultra HD، Dolby Vision، HDR 10، HLG و Dolby Digital Plus انجام دهد.

شما همچنین می توانید تلویزیون و محتوای خود را به صورت هندزفری با الکسا کنترل کنید و نگران نباشید. برای انجام این کار به کنترل از راه دور Alexa Voice یا بلندگوی هوشمند الکسا نیاز ندارید، زیرا تلویزیون های هوشمند سری Omni دارای میکروفون داخلی هستند. همچنین از جدیدترین و بهترین خدمات پخش، از جمله Netflix، Amazon Prime Video، Hulu، Disney+، HBO Max و غیره پشتیبانی می‌کنید.

وبلاگ زنده: همه اخبار از سخنرانی اصلی اپل در WWDC 2022
حتما بخوانید

آمازون FireTV Omni 65 اینچ

Amazon Fire TV Omni Series 4K UHD Smart TV

تلویزیون هوشمند آمازون Fire TV Omni سری 4K UHD دارای کیفیت تصویر واقعی، رنگ‌های پر جنب و جوش، و پشتیبانی از محتوای 4K Ultra HD، Dolby Vision، HDR 10، HLG، Dolby Digital Plus و جدیدترین سرویس‌های پخش موجود است.

فرض کنید بودجه شما کمی تنگ است و نمی توانید یک تلویزیون هوشمند جدید بخرید. در این صورت، ممکن است ابتدا تلویزیون فعلی خود را با یکی از دستگاه های استریم آمازون هوشمندتر کنید Fire TV Stick 4K Max. دستگاه پخش جریانی که اکنون پس از مشاهده تخفیف 18 درصدی با قیمت 45 دلار در دسترس است که 10 دلار برای شما صرفه جویی می کند. این گزینه برای کسانی که از قبل یک روتر با قابلیت Wi-Fi-6 دارند عالی است، زیرا واقعا تجربه شما را روان‌تر می‌کند و همچنین قدرت بیشتری دریافت خواهید کرد زیرا 40 درصد سریع‌تر از Fire TV Stick 4K است.

Fire TV Stick 4Kاز سوی دیگر، اکنون پس از دریافت 30 درصد تخفیف، یعنی 15 دلار پس انداز، با قیمت 35 دلار در دسترس است. و این برای کاربرانی که روتر با پشتیبانی از Wi-Fi-6 ندارند ایده آل است. پس از آخرین تخفیف ها، می توانید بررسی کنید Fire TV Stick معمولی یا Fire TV Stick Liteکه به ترتیب 25 و 20 دلار به فروش می رسند. با این حال، بهترین معامله همراه است مکعب تلویزیون آتشکه اکنون با مشاهده 42 درصد تخفیف به 70 دلار می رسد که به شما کمک می کند 50 دلار را در جیب خود نگه دارید.

اپل مک بوک پرو 13 اینچی را با تراشه M2 به روز می کند، اما طراحی ثابت باقی مانده است
حتما بخوانید

منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.