Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

همانطور که مردم به دنبال هک های سازمانی هستند، به دنبال عادات سالم نیز هستند. امسال، پرطرفدارترین جستجوهای مربوط به کلمه «روتین» در طول «بازگشت به زندگی» عبارتند از «مراقبت از پوست»، «مراقبت صبحگاهی»، «مراقبت از خود»، «تمرین» و «مراقبت از خود». گرایش های اصلی خاص عبارتند از:

  • روال روزانه مولد (+180%): پینرها می دانند که روال روزانه مناسب می تواند بهره وری را بهبود بخشد.

  • ویدیوی روتین صبحگاهی (+161%): چه یوگا باشد و چه تناسب اندام، مردم هر روز صبح به دنبال راه هایی هستند که بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشند.

  • برنامه آخر هفته (+144%): پینرها عاشق برنامه ریزی هستند! پیدا کردن یک برنامه روتین برای آخر هفته به آنها کمک می کند تا هوشمندانه برای هفته پیش رو آماده شوند.

این نظرسنجی نشان داد که بیش از نیمی (56٪) از پاسخ دهندگان آمریکایی احساس می کنند نیاز به مراقبت بهتر از خود دارند، به ویژه زمانی که برای پاییز آماده می شوند، مانند تغذیه سالم تر (42٪)، ورزش بیشتر / تغییر رژیم تناسب اندام جدید. 36 درصد). و از بدن خود مراقبت کنید (36%)¹.

به علاوه، افراد بیشتری از هر زمان دیگری به دنبال راه‌هایی برای ایجاد یک برنامه عمل بصری برای خود و خانواده‌شان از طریق جستجو هستند.»نمودار معمولی” به 161% و ”برنامه خانوادگیتا 282 درصد.

پینرز اهمیت “زمان من” را به عنوان جستجو برای “از دست نمی دهد.روال مراقبت از خود140 درصد افزایش یافته است.

مرحله بعدی پین های تبلیغاتی
حتما بخوانید

به عبارت دیگر، یک روند جدیدنوشیدنی هایی برای شفافیت پوستظاهر شد، با جستجو تا 140٪. سایر نوشیدنی های محبوب خود مراقبتی عبارتند از:

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.