Rate this post

دپارتمان تحریریه تکنولوژی و موبایل مجله خبری سوشالتو ترجمه این مقاله را برعهده داشته است.


AppleInsider توسط مخاطبان خود پشتیبانی می شود و ممکن است به عنوان یک همکار و وابسته آمازون در خریدهای واجد شرایط، کمیسیون دریافت کند. این مشارکت ها بر محتوای سرمقاله ما تأثیر نمی گذارد.

سرعتی که جدید MagSafe لوازم جانبی در بازار به رشد خود ادامه می دهد. در اینجا برخی از موارد دلخواه جدید فعلی ما که با آیفون 12 و آیفون 13 کار می کنند، آورده شده است.

MagSafe کارهای زیادی را برای کاربران آیفون انجام می دهد. می تواند تا 15 وات برق ارائه دهد، می تواند تلفن شما را در موقعیت های مختلف نگه دارد، و می تواند لوازم جانبی مانند کیف پول را به هم متصل کند.

این بررسی شامل برخی لوازم جانبی جدید است که برای کاربران مفید خواهد بود، اگرچه این مطمئناً لیست کاملی از تجهیزات MagSafe عالی نیست.

قفس لحظه فیلمساز موبایل

Moment مجموعه موفق لوازم جانبی MagSafe را ادامه می دهد. کیج فیلمساز موبایل جدید او کاملا منحصر به فرد و بی نظیر در بازار است.

قفس به گونه ای طراحی شده است که با آیفونی که درست در مرکز از طریق MagSafe نصب شده است، عکسبرداری شود. قفس اطراف آن دارای یک سیستم مدیریت کابل داخلی، سوراخ‌های نصب فراوان در سراسر بدنه و کفش‌های سرد دوتایی در بالای آن است.

Meta Portal با تبدیل شدن به نمایشگر Mac/PC دوم به ارتباط می چسبد.
حتما بخوانید

این بدان معناست که می توانید قفس را برای عکاسی و پایداری نگه دارید، چراغ ها یا میکروفون ها را در هر زاویه ای تنظیم کنید یا آن را به سه پایه متصل کنید. بر خلاف سایر قفس های متحرک، در هنگام پایین آمدن نیز می تواند به تنهایی بایستد.

لحظه به کارگردانی کیج

ما عاشق سطح سفارشی سازی هستیم که برای فیلمسازان موبایلی باز می شود.

پایگاه عشایری وان مکس

تنها تعداد انگشت شماری شارژر MagSafe دارای گواهی اپل در بازار وجود دارد، اما Nomad می خواهد با ایجاد بهترین راه حلی که می تواند، متمایز شود.

پایگاه عشایری وان مکس

پایگاه عشایری وان مکس

Base One Max دارای بدنه فلزی وزنی با سطح شیشه ای زیر یک واشر برجسته MagSafe است. این عالی است زیرا دارای یک عدد شارژر اپل واچ تایید شده توسط اپل نیز می باشد.

Nomad Base One Max با آیفون و اپل واچ

Nomad Base One Max با آیفون و اپل واچ

Hyperjuice 4-in-1

HyperJuice 4-in-1 قدرتمندترین شارژر چندگانه مجهز به MagSafe است که تاکنون پیدا کرده ایم. می‌تواند به طور همزمان تا چهار دستگاه از جمله آیفون دوم از طریق Qi، اپل واچ و مجموعه‌ای از AirPods را تامین کند.

هم MagSafe puck و هم Apple Watch puck دارای گواهینامه اپل برای سریعترین سرعت ممکن هستند. همچنین دو گزینه ورودی برق را ارائه می دهد. می توانید از کانکتور بشکه ای موجود یا هر شارژر USB-C که دارید استفاده کنید.

Hyperjuice 4-in-1

Hyperjuice 4-in-1

در نهایت، بر خلاف دیگر درختان شارژ، این درخت روی هم قرار می گیرد و آن را به انتخابی عالی برای سفر تبدیل می کند. می توانید آن را از Hyper دریافت کنید برای 199 دلار.

محقق بدافزار جدیدی را در Google Play کشف کرد که پول شما را می‌دزدد
حتما بخوانید

iOtti Velox

متأسفانه، حتی پس از معرفی آنها تقریباً دو سال پیش، هیچ شارژر اتومبیل MagSafe رسمی تأیید شده توسط اپل وجود ندارد. ماشین رسمی کوهها در Belkin Vent Mount Pro وجود دارد، اما شارژرهایی که قادر به ارائه 15 وات برق هستند، در هیچ کجا یافت نمی شوند.

این باعث می شود در جای دیگری به دنبال شارژرهایی بگردیم که می توانند دستگاه ما را به صورت مغناطیسی ایمن کنند و ما را در حال حرکت شارژ کنند. این امر اهمیت فزاینده ای پیدا می کند زیرا وسایل نقلیه بیشتر و بیشتری با CarPlay بی سیم وارد می شوند.

شارژر هواکش iOttie Velox

شارژر هواکش iOttie Velox

در حال حاضر، شارژرهای خودروی محبوب ما که با MagSafe کار می کنند، بخشی از طیف iOttie Velox هستند. این سری از شارژرها زیبایی شناسی مشابهی دارند، عالی به نظر می رسند و عملکرد قابل اعتمادی دارند.

آیفون 13 پرو در iOttie Velox

آیفون 13 پرو در iOttie Velox

ما شارژر تهویه‌دار را ترجیح می‌دهیم، اگرچه نسخه مکنده آن نیز موجود است. شارژر فشرده با بدنه فلزی و جلوی سیلیکونی نرم است. به طور ایمن روی آیفون ما قرار می گیرد و می تواند 7.5 وات برق را از طریق USB-C ارائه دهد.

باتری اپل MagSafe

اپل بسته باتری MagSafe خود را مدت کوتاهی پس از عرضه آیفون 12 منتشر کرد، اما در جاده ها به 5 وات محدود شد. اپل اخیراً آن را به روز رسانی کرده است تا توان 7.5 وات را ارائه دهد.

باتری اپل MagSafe

باتری اپل MagSafe

اکنون که سریع‌تر شارژ می‌شود، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که نگاهی دوباره به کسانی بیندازید که می‌خواهند باتری قابل اعتمادی برای شارژ شدن در زمانی که شما دور از پریز برق هستید، بیندازید. علاوه بر این، نومد اخیرا یک قاب باتری چرمی جدید اپل را معرفی کرده است.

سگا، همچنان کاری را انجام می‌دهد که نینتندو انجام نمی‌دهد، یک کنسول سی‌دی کوچک یکپارچهسازی با سیستمعامل سگا را معرفی می‌کند.
حتما بخوانید
باتری اپل MagSafe با روکش Nomad

باتری اپل MagSafe با روکش Nomad

این قاب که از چرم اصل هوروین ساخته شده است به محافظت از باتری شما کمک می کند و ظاهر پلاستیک سفید رنگ را بهبود می بخشد. این یک حلقه فنجان میکرو مکنده در داخل دارد تا آن را محکم روی باتری نگه دارد، در حالی که یک پوشش میکروفیبر روی دستگاه شما قرار دارد.

منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.