Rate this post

با ادامه کاهش نوسانات بیت کوین، بهار بیشتر فشرده می شود. از زمان شروع معاملات فعال در نیویورک، حد پایین محدوده معاملاتی به 29000 دلار تغییر کرده است، جایی که BTCUSD پشتیبانی پیدا کرده است. سقف بالای مثلث ساخته شده به 30.5 هزار دلار رسید که 1.8 درصد بیشتر از قیمت فعلی 30 هزار دلار در 24 ساعت گذشته است.

ادغام بیت کوین کسل کننده است

با ادامه انطباق با محدوده، بیت کوین (BTC) در آستانه گشایش وال استریت در 25 می، لحظه ای به 30000 دلار بازگشت.

اگرچه ممکن است در نگاه اول کسل کننده به نظر برسد، اما Michal van de Poppe بیت کوین را به عنوان منبع کوتاه مدت تجدید علاقه می بیند و پیش بینی می کند که دفعه بعد به 33000 دلار برسد.

او گفت دنبال کنندگان توییتر او:

بیت کوین از 29.4 هزار دلار عبور کرد و به منطقه مقاومت بعدی رسید، اگر 29.4 هزار دلار نگه داریم به 32.8 هزار دلار می رسیم. سرانجام.”

قیمت بیت کوین در حال تثبیت است که هم برای گاوها و هم برای خرس ها به یک اندازه خطرناک است. هم نقدینگی به دست می آورند و هم در نهایت به قیمت های موجود عادت می کنند.

در سطح چرخه بازار، این احتمال قوی وجود دارد که تثبیت فعلی با فروپاشی مرز پایین و حذف توقف ها پایان یابد که مومنتوم نزولی اولیه را تایید می کند.

مطالب مرتبط | سرمایه گذاران می توانند انتظار داشته باشند که بازار بیت کوین و اتریوم در 3 ماه آینده سقوط کند

چشم‌انداز نزولی ناشی از سیاست‌های پولی سخت‌تر و توسعه اقتصادی کندتر است که سرمایه‌گذاران خرد را مجبور به برداشت وجوه از بیت‌کوین به نفع هزینه‌کردن می‌کند. این کمکی نمی کند که امید مردم برای ثروتمند شدن سریع با ارزهای رمزنگاری شده محقق نشود زیرا بیت کوین اکنون به همان قیمتی است که در اوایل سال 2021 بود.

آرایه
حتما بخوانید

BTC/USD trades below $30k. Source: TradingView

سرمایه‌گذاری تجاری روز به روز پیچیده‌تر می‌شود و از استراتژی‌های ساده خرید و نگه‌داری فراتر می‌رود. به گفته CoinShares، سرمایه گذاران پول خود را از بیت کوین برداشته و آن را در زنجیره های بلوکی قرار می دهند که قراردادهای هوشمندی مانند Cardano و Polkadot را امکان پذیر می کند. صندوق‌های کریپتو در هفته گذشته 141 میلیون دلار از سرمایه خالص خود را از دست دادند.

بانک مرکزی اروپا هشدار داده است که همبستگی بالا بین ارزهای دیجیتال و بازارهای سهام در مواقع سختی اقتصادی رایج است و دارایی های دیجیتال دیگر اجازه نخواهند داشت سبد سرمایه گذاری را متنوع کنند.

مطالب مرتبط | سرمایه گذاران نهادی در بحبوحه عدم اطمینان بازار به دنبال پناهگاه امنی در محصولات کریپتو هستند

Featured image from iStockPhoto, Charts from TradingView.com


به همت تیم تحریریه مالی سوشالتو

منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.