Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

هر ماه بیش از 300 میلیون نفر برای الهام گرفتن و ایده‌ها به پینترست می‌روند، از وعده‌های غذایی آسان روزهای هفته گرفته تا کاردستی‌هایی که می‌توانید با بچه‌هایتان انجام دهید. ما بر این باوریم که زندگی سالم یک زندگی الهام بخش است، و امروز به روز رسانی در مورد تلاش های خود برای مبارزه با اطلاعات نادرست بهداشتی داریم.

ما در حال معرفی روش جدیدی برای یافتن اطلاعات در مورد واکسن ها در Pinterest هستیم. اکنون هنگامی که سرخک، ایمنی واکسن و سایر عبارات مرتبط با سلامت را جستجو می کنید، می توانید نتایج ایمن سازی قابل اعتماد را از سازمان های پیشرو بهداشت عمومی، از جمله سازمان بهداشت جهانی (WHO)، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) مشاهده کنید. ، آکادمی اطفال آمریکا (AAP) و شبکه ایمنی واکسن سازمان جهانی بهداشت (VSN)، یک شبکه جهانی از وب سایت ها که اطلاعات ایمنی قابل اعتماد واکسن را به چندین زبان ارائه می دهد.

سال گذشته، ما تصمیم گرفتیم که نمایش نتایج جستجوی مرتبط با واکسن را متوقف کنیم تا از قرار گرفتن افراد در معرض اطلاعات نادرست مخرب سلامتی جلوگیری کنیم. این رابط جستجوی جدید فقط محتوای ارائه‌دهندگان برتر مراقبت‌های بهداشتی را نشان می‌دهد – هیچ توصیه یا نظری برای پین کردن در این نتایج نخواهید دید. ما همچنین تبلیغات را نشان نمی دهیم. ما از این رویکرد استفاده می کنیم زیرا معتقدیم نشان دادن اطلاعات نادرست در مورد واکسن ها به همراه منابع کارشناسان بهداشت عمومی مسئولیتی ندارد.

گزارش بی طرفی بدن Pinterest نشان می دهد که جستجوهای حاوی "کاهش وزن" از زمان ممنوعیت تبلیغات کاهش وزن 20٪ کاهش یافته است.
حتما بخوانید

در حالی که به مبارزه با اطلاعات نادرست بهداشتی ادامه می دهیم، آن و حساب هایی که آن را منتشر می کنند را از سرویس خود حذف می کنیم. اما ما همچنین می خواهیم محتوای تخصصی را در Pinterest ارسال کنیم. ما می دانیم که متخصص پزشکی نیستیم، به همین دلیل است که با متخصصان کار می کنیم تا اطلاعات سلامت قابل اعتماد را به پینرها القا کنیم.

نحوه جستجوی واکسن در پینترست

اکنون که این پین‌های معتبر در سیستم ما هستند، می‌توان آن‌ها را در فید خانه، پین‌های مرتبط و نمایه‌های کاربر نیز یافت. که، VSN، CDC همچنین AARP.

اطلاعات غلط بهداشتی مسری است

مطابق با که.

که اخیراً اعلام کردند که بریتانیا، آلبانی، جمهوری چک و یونان وضعیت عاری از سرخک خود را از دست داده اند CDC تایید کرد که ایالات متحده بالاترین تعداد موارد سرخک گزارش شده از سال 1992 و از زمانی که ویروس در سال 2000 ریشه کن شده است را دارد.

از سال 2017 علیه ما بوده است قوانین جامعه برای ترویج توصیه های ضد واکسیناسیون و سایر اطلاعات نادرست بهداشتی، و ما هرگز اجازه تبلیغ آن را ندادیم. ما مدت‌هاست که از توصیه‌های این موسسات پزشکی برای اطلاع‌رسانی در مورد سیاست‌های خود و نحوه اعمال آن‌ها استفاده کرده‌ایم، اما می‌خواستیم کارهای بیشتری انجام دهیم.

از همین رو.

اطلاعات غلط بهداشتی می تواند بر سلامت عمومی تأثیر بگذارد، صرف نظر از اینکه در چه خدماتی یافت می شود. اجازه به اشتراک گذاری این محتوا از طریق نتایج جستجوی Pinterest با دستورالعمل های انجمن ما مطابقت ندارد. به همین دلیل است که ما نتایج جستجوی خود را به سازمان‌های بهداشتی شناخته شده در سطح جهانی محدود می‌کنیم.

نحوه فالو کردن تبلیغات رقبا در اینستاگرام
حتما بخوانید

آنچه ما و دیگران مشاهده کرده‌ایم شکافی در شور و شوق بین کسانی است که اطلاعات نادرست بهداشتی مضر را ایجاد و منتشر می‌کنند و کسانی که منابعی را بر اساس علم ثابت ایجاد می‌کنند. به طور کلی اطلاعات نادرست بهداشتی قابل دسترس و بصری قانع کننده تری نسبت به مقالات مجلات مبتنی بر شواهد در مورد شایستگی واکسیناسیون وجود دارد. علاوه بر این، متوجه شدیم که مشوق های مالی برای برخی از اطلاعات نادرست بهداشتی وجود دارد. به عنوان مثال، برخی محصولات و معجون ها را می فروشند، در حالی که برخی دیگر از تاکتیک های ارسال هرزنامه و طعمه کلیک برای هدایت ترافیک به سایت های خود استفاده می کنند که در آن کسب درآمد می کنند.

علاوه بر این، کارشناسان نشان داده اند که وجود دارد داده نامعتبر است وقتی صحبت از اطلاعات قابل اعتماد در مورد واکسن ها می شود، اطلاعات نادرست در مورد واکسن ها بیشتر از اطلاعات وجود دارد. به طور خلاصه، محتوای ضد واکسن مسری است.

به عنوان راه دیگری برای پر کردن این شکاف، ما در حال توسعه دارایی های خلاقانه هستیم که سازمان های مراقبت های بهداشتی می توانند به راحتی از آنها برای ایجاد پین های بصری جذاب برای محتوایی که عمدتاً مبتنی بر متن است استفاده کنند. به عنوان مثال، در زیر یک پین AAP است که با کمک تیم خلاق ما ایجاد شده است.

نمونه ای از نماد اطلاعات واکسن ایجاد شده توسط آکادمی اطفال آمریکا.

کار ادامه دارد

ما با واکسیناسیون شروع می کنیم زیرا که مردد بودن واکسن را به عنوان یک تهدید جدی برای همه شناسایی کرد. ما باید به گسترش فهرست عباراتی که برای آنها اطلاعات نادرست پزشکی را مسدود می‌کنیم و توصیه‌های تخصصی ارائه می‌کنیم، ادامه دهیم، زیرا مردم تلاش می‌کنند تدابیر امنیتی ما را دور بزنند. همچنین به حذف این محتوا و حساب‌هایی که آن را توزیع می‌کنند از سرویس خود ادامه می‌دهیم.

چگونه حضور ارگانیک خود را در اینستاگرام افزایش دهیم؟
حتما بخوانید

این جستجوی جدید اکنون در سراسر جهان به زبان انگلیسی در وب و در برنامه های تلفن همراه ما برای iPhone و Android در دسترس است. ما مشتاقانه منتظر ادامه کار خود با کارشناسان بهداشت هستیم تا نتایج معتبر را در جستجوهای دیگر و به زبان های بیشتر گسترش دهیم.

در نهایت، ما می‌خواهیم نتایج معتبری را در مکان‌های بیشتری به پین‌کننده‌های بیشتری ارائه دهیم، زیرا هیچ چیز الهام‌بخشی در مورد اطلاعات نادرست بهداشتی مضر وجود ندارد.

– Ifeoma Ozoma، مدیر سیاست عمومی و عملکرد اجتماعی

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.