Rate this post

تابلوی Broadcom در خارج از یکی از دفاتر آن.
افزایش دادن / تابلویی در مقابل دفتر Broadcom در 3 ژوئن 2021 در سن خوزه، کالیفرنیا.

Broadcom هفته گذشته اعلام کرد که قصد دارد 61 میلیارد دلار پول نقد و سهام برای خرید VMware صرف کند. ما هنوز دقیقا نمی دانیم که Broadcom قصد دارد پس از بسته شدن قرارداد چه تغییراتی در محصولات یا مدل تجاری VMware اعمال کند. با این حال، تام کراوز، رئیس گروه نرم افزاری Broadcom، در گزارش درآمد برادکام در هفته گذشته به صراحت اعلام کرد که تمرکز بر اشتراک نرم افزار است.

مانند به ثبت اطلاع می دهد، Broadcom در حال برنامه ریزی یک “انتقال سریع از مجوزهای دائمی به اشتراک” برای محصولات VMware است و جایگزین نسخه های گسسته “یک بار خرید، برای همیشه استفاده کنید” است، اگرچه ظاهراً “سریع” در این مورد هنوز چندین سال طول می کشد. هاک تان، مدیر عامل Broadcom گفت که این شرکت می خواهد مشتریان فعلی VMware را راضی نگه دارد و در عین حال از نیروی فروش و روابط موجود VMware نیز استفاده کند.

نرم افزارهای مبتنی بر اشتراک دارای مزایایی هستند، از جمله به روز رسانی مداوم برای رفع نقص های امنیتی و اطمینان از سازگاری با به روز رسانی های جدید سیستم عامل – نرم افزار مجازی سازی که به دسترسی سطح پایین به سخت افزار نیاز دارد، به دلیل به روز رسانی های جدید سیستم عامل نسبت به اکثر برنامه های کاربردی دیگر، احتمال شکست آنها بیشتر است. اما حرکت به سمت بیشتر مجوزهای نرم‌افزار مبتنی بر اشتراک ممکن است همچنان خبری ناخوشایند برای افراد و مشاغلی باشد که ترجیح می‌دهند تا زمانی که به نرم‌افزار نیاز دارند، هزینه ارتقاء فردی را بر اساس نیاز یا بر اساس تقاضا بپردازند.

گزارش: متا توسعه اپل واچ رقیب خود را متوقف کرده است
حتما بخوانید

VMware اولین شرکتی نخواهد بود که نرم‌افزار مبتنی بر اشتراک را به عنوان یک سرویس و جریان درآمد پایدارتر و مطمئن‌تر خود را نسبت به نرم‌افزار دائمی در اولویت قرار می‌دهد. Adobe تقریباً یک دهه پیش برنامه‌های Creative Suite خود را به یک مدل اشتراک Creative Cloud تبدیل کرد و مشتریانی را که مجوزهای دائمی را ترجیح می‌دهند بدون هیچ گزینه‌ای باقی گذاشت. مایکروسافت هنوز مجوزهای دائمی را برای برنامه‌های آفیس خود برای مک و ویندوز ارائه می‌کند (Office 2021 در سپتامبر منتشر شد)، اما همه ویژگی‌های مشابه نسخه به‌روزرسانی دائمی مایکروسافت 365 را ارائه نمی‌کند. حتی سرویس‌هایی مانند PlayStation Plus یا Xbox Game Pass خرید یک بار بازی ها را با اشتراک دائم جایگزین کنید.

Broadcom در حال حاضر قصد دارد پس از بسته شدن قرارداد، از نام VMware برای جایگزینی برند Broadcom Software Group استفاده کند. گروه نرم‌افزار Broadcom همچنین شامل شرکت‌هایی است که قبلاً به عنوان شناخته می‌شدند SA Technologies همچنین سیمانتککه خریدهای میلیارد دلاری Broadcom نیز بود.

VMware طبق گزارشات 40 روز خریداری را پیدا کنید که مایل به پرداخت بیش از 61 میلیارد دلاری است که Broadcom ارائه می دهد.

مقاله فوق مربوط به تکنولوژی توسط تیم ترجمه وب سایت مجله ای سوشالتو منتشر شده است.

منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.