Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

ما در تلاش هستیم تا محصولی بسازیم که تمام دنیا بتوانند از آن استفاده کنند. مهم نیست کجا زندگی می کنید یا چه تجربه ای دارید، ما می خواهیم که بتوانید الهاماتی را که برای زندگی خود نیاز دارید پیدا کنید.

ایجاد یک تیم متنوع برای دستیابی به این جاه طلبی حیاتی است. ما می خواهیم کارمندانمان دنیایی را که ما می خواهیم به آن خدمت کنیم را درک کرده و منعکس کنند. هر زمان که استعدادها و دیدگاه های مختلف را در یک اتاق ترکیب کنیم، بهترین محصولات را ایجاد می کنیم.

این بازی را در پینترست دیدیم. یکی از نمونه‌ها ویژگی‌ای است که سال گذشته آزمایش کردیم تا راه جامع‌تری برای کشف ایده‌های زیبایی به مردم ارائه دهیم. از سنجاق‌کنندگان رنگ شنیدیم که ناامید شده‌اند که باید برای یافتن ایده‌هایی که برایشان مهم‌تر است، سخت تلاش کنند. مشکلی بود که باید حلش می کردیم.

تیم متقابل از سراسر شرکت شامل اعضای تیم های مهندسی، گنجاندن و تنوع و تیم های محصول ما بود. ما با Pinners تماس گرفتیم و راه‌هایی را برای بهبود فناوری یادگیری ماشینی و محتوای خود بررسی کردیم. در نتیجه ویژگی جدید به افراد امکان می دهد نتایج جستجوی زیبایی خود را بر اساس رنگ پوست سفارشی کنند. ما به بهبود این محصول ادامه می دهیم و در هفته های آینده آن را برای دستگاه های تلفن همراه عرضه خواهیم کرد.

در حالی که می دانیم هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، این یکی از مهم ترین مراحل در سرویس دهی به همه پینرهای ما بوده است. چالش دیگر این بود که Pinterest را برای افراد دارای اختلالات بینایی بیشتر در دسترس قرار دهیم.

Pinterest اکنون به زبان عبری در دسترس است
حتما بخوانید

تنوع محصول و شرکت ما را بهتر می کند. این همان چیزی است که ما از همان ابتدا در سال 2010 به آن اعتقاد داشتیم. اما می دانیم که ایمان همیشه به زندگی و عمل تبدیل نمی شود. در واقع، زمانی که به سرعت مقیاس‌پذیری را شروع کردیم، مانند هر شرکت فناوری دیگری شدیم.

بنابراین در سال 2015 کار جدیدی انجام دادیم و اهداف استخدام سالانه را تعیین کردیم. همانطور که برای هر جنبه دیگری از کسب و کارمان اهداف تعیین کرده ایم، برای جذب و شکوفا کردن استعدادها از همه اقشار نیز همین کار را انتخاب کرده ایم. ما این اهداف را عمومی کرده ایم تا به ما کمک کند پاسخگو باشیم و نظرات و بینش دیگران را در صنعت به دست آوریم.

در سال 2018، ما به دو مورد از سه هدف استخدامی خود رسیدیم. به طور مشخص:

  • هدف ما افزایش نرخ استخدام افراد از گروه‌های قومیتی کم‌رنگ در پست‌های غیرمهندسی به ۱۲ درصد بود. ما از این هدف فراتر رفتیم و به 14 درصد رسیدیم.

  • هدف ما افزایش نرخ استخدام مهندسان از اقوام کم‌رنگ به 8 درصد بود. به 7 درصد رسیدیم که نسبت به سال گذشته بهتر است اما همچنان کم است.

  • هدف ما افزایش نرخ استخدام مهندسان زن تمام وقت به 25 درصد بود. ما به این هدف رسیده ایم و به 25 درصد رسیده ایم.

علاوه بر این، نمایندگی زنان در کل شرکت و در حوزه فناوری افزایش یافته است. زنان اکنون 47 درصد از شرکت را تشکیل می دهند (در مقایسه با 45 درصد در سال گذشته)، و 30 درصد از افرادی که در فناوری کار می کنند را زنان تشکیل می دهند (در مقایسه با 29 درصد در سال گذشته).

به روز رسانی لنز برای الهام بیشتر به صورت آنلاین و آفلاین
حتما بخوانید

معرفی کارکنان پینترست

نرخ استخدام در پینترست

می دانیم که هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. در اینجا برخی از چیزهایی است که در طول مسیر یاد گرفته ایم و قصد داریم در سال 2019 اعمال کنیم:

  • همیشه با استعدادهایی که کمتر معرفی شده اند، روابط برقرار کنید. امسال ما بر تنوع بخشیدن به منبع استخدام و آموزش مصاحبه کنندگان و مدیران خود در مورد سوگیری ناخودآگاه تمرکز کرده ایم. با این حال، ما در ایجاد روابط بلندمدت با استعدادها ناسازگار بوده ایم. روابط را نمی توان روشن و خاموش کرد. ساخت آنها نیاز به تلاش مداوم دارد، حتی اگر هیچ جای خالی وجود نداشته باشد. ما اهداف روشنی را برای مدیران ایجاد کرده ایم تا زمانی را صرف شناخت استعدادهای جدید کنند. و نه تنها با افرادی که امروز در این صنعت کار می کنند، بلکه با افرادی که احتمالاً در آینده وارد صنعت ما خواهند شد.

  • برنامه های آموزشی کار می کند. ما این برنامه را سه سال پیش برای جذب استعدادها از رشته های فنی غیر سنتی مانند فارغ التحصیلان کدنویسی و برنامه نویسان خودآمو راه اندازی کردیم. ما 93 درصد از شرکت کنندگان را به مهندسان تمام وقت تبدیل کردیم. کسانی که این کار را نکردند، در شرکت های دیگر شغل پیدا کردند.

  • در جوامع کارمند سرمایه گذاری کنید. از سال 2016 تا 2018، تعداد گروه‌های منابع کارکنان را از 1 به 8 افزایش دادیم. آنها نقش مهمی در توسعه رهبران، رسیدگی به مسائل کارمندان و کاربران، و ارتقای مالکیت دارند. ما مفتخریم که یک نظرسنجی داخلی نشان می دهد که 85٪ از کارمندان ما به ما می گویند که در مورد Pinterest چه احساسی دارند، بالاترین امتیاز ما تا به امروز.

  • از تمام زندگی کارمندان حمایت کنید. ما می‌خواهیم پینترست را به مکانی تبدیل کنیم که همه احساس می‌کنند خواسته، ارزشمند و مورد احترام هستند. این به معنای حمایت از کارمندانمان در داخل و خارج از دفتر است. ما از ارائه یک محدوده خرسندیم فواید برای حمایت از کارمندانمان، از ارائه یک تعطیلات 4 ماهه برای مادران و پدران جدید، به علاوه چهار هفته دیگر برای بازگشت تدریجی به کار (کار تمام وقت نیمه وقت)، تا مزایای تولد و دسترسی به خدمات مزایای سلامت روان.

روشی جدید برای یافتن ایده های بیشتر برای تابلوهای خود
حتما بخوانید

ما هنوز راهی طولانی برای پیمودن داریم. به همین دلیل است که ما همچنان این کار را در اولویت اصلی Pinterest قرار می دهیم. ما می دانیم که ایجاد یک محصول عالی و یک شرکت قوی چقدر مهم است. در اینجا چیزی است که ما در سال 2016 و 2017 یاد گرفتیم. ما مشتاق به اشتراک گذاری دانش خود در آینده هستیم.

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.