Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

ماموریت ما در Pinterest این است که به مردم کمک کنیم آنچه را که دوست دارند پیدا کنند و انجام دهند. صدها میلیون نفر برای ایده و الهام برای زندگی خود به ما مراجعه می کنند. و هدف ما هر روز سود بردن از پینرهایمان است.

برای انجام این کار، ما می خواهیم بهترین استعدادها را جذب کنیم و محیط کاری ایجاد کنیم که افراد بتوانند بهترین کار خود را انجام دهند. به همین دلیل یکی از اولویت های اصلی ما ایجاد نیروی کار متنوع و یک محل کار فراگیر است.

تنوع و شمول برای ما شخصاً معنای زیادی دارد. آنها همچنین برای تجارت ما خوب هستند. درگیر کردن افراد با سوابق، ایده ها و دیدگاه های مختلف به ما کمک می کند تا به ماموریت خود برسیم و شرکت خود را تقویت کنیم. چند سال پس از راه‌اندازی Pinterest، به سرعت رشد کردیم و متوجه شدیم که باید تلاشی ملموس برای ایجاد یک فرهنگ متنوع و فراگیر انجام دهیم. پس ما دست به کار شدیم.

با نحوه استخدام ما شروع شد. در سال 2015ما یکی از اولین شرکت های فناوری بودیم که اهداف استخدام عمومی سالانه را تعیین کردیم، پس از اینکه یکی از اولین شرکت هایی بودیم که به طور عمومی اعداد را منتشر کردیم. سابق سال ها. در حالی که هنوز کار برای انجام دادن داریم، پیشرفت های زیادی داشته ایم.

طی دو سال گذشته، تعداد افرادی از گروه‌های قومیتی که در پینترست کار می‌کنند، از 3 درصد به 9 درصد از شرکت افزایش یافته است. زنان در پست های فنی (مهندس، مدیران محصول و طراحان) از 21 درصد به 29 درصد افزایش یافته است.

گزارش بی طرفی بدن Pinterest نشان می دهد که جستجوهای حاوی "کاهش وزن" از زمان ممنوعیت تبلیغات کاهش وزن 20٪ کاهش یافته است.
حتما بخوانید

به طور خاص، در سال 2017 ما به دو هدف از سه هدف استخدامی خود دست یافتیم. در اینجا جزئیات است:

  • ما می خواستیم نرخ استخدام مهندسان زن تمام وقت را به 25 درصد افزایش دهیم. از آن فراتر رفتیم و به 26 درصد رسیدیم.
  • ما می خواستیم نرخ استخدام مهندسان کم نمایندگی را به 8 درصد افزایش دهیم. 5 درصد را از دست دادیم.
  • ما می‌خواستیم نرخ استخدام افراد با پیشینه‌های کم نمایندگی در پست‌های غیرمهندسی را به ۱۲ درصد افزایش دهیم. ما با رسیدن به 15 درصد از این هدف فراتر رفتیم.

تنوع در پینترست

تنوع در پینترست

ما چگونه این کار را انجام دادیم؟ البته جای پیشرفت وجود دارد، اما نتایج به ما انگیزه می دهد. یکی از نکات جالب امسال شاگردی ما بود برنامه که در را برای کدنویسان خودآموخته باز می کند. افراد با استعداد زیادی وجود دارند که سابقه ای در زمینه علوم کامپیوتر ندارند اما هنوز چیزهای زیادی برای ارائه دارند. بنابراین ما این ابتکار را برای کمک به نامزدهای با استعداد برای ورود به بازار آغاز کردیم و چند کارآموز را برای تبدیل شدن به مهندسان تمام وقت استخدام کردیم.

نکته مهم دیگر این بود که چگونه ذخیره پرسنل را هنگام جستجوی نامزدها افزایش دادیم. ما اکنون در حال مصاحبه با حداقل یک فرد کم نمایندگی و یک زن برای هر پست رهبری آزاد هستیم. این از یک ابتکار NFL به نام قانون رونی الگوبرداری شده است. امسال ما این کار را گسترش دادیم تا پست‌های مدیریت ارشد را در بر بگیرد تا بهترین نامزدها را برای پست‌ها در تمام سطوح شرکت پیدا کنیم.

اینها نمونه هایی از کارهایی است که ما انجام می دهیم. ما راه زیادی را پیموده ایم. اما ما هنوز کار داریم. در سال 2018، ما تلاش خواهیم کرد تا به اهداف بلندپروازانه امسال دست یابیم و افراد بیشتری را جذب کنیم که کسب و کار و محصول ما را تقویت کنند.

پین مغرور
حتما بخوانید

ما همچنین می دانیم که تمرکز بر استخدام کافی نیست. ما همچنین بر فراگیری تمرکز می کنیم.

Pinterest گنجاندن را در اولویت قرار داده است. افراد زمانی بهترین عملکرد را دارند که بدانند در دفتر برایشان ارزش و احترام قائل هستند. و هر روز تلاش می کنیم تا محیط کار خود را به مکانی تبدیل کنیم که افراد بتوانند در آن نوآوری کنند و نگران چیزهای دیگر نباشند.

بنابراین چگونه Pinterest را فراگیرتر کنیم؟ خوب، ما چند کار انجام دادیم.

  • ما نگاهی به کارهایی که مدیران واقعاً بزرگ ما برای ایجاد تیم‌های فراگیر انجام می‌دهند انداختیم و یک راهنمای بر اساس این اصول ایجاد کردیم تا رهبران در همه سطوح بتوانند این روش‌ها را در عمل به کار گیرند.
  • ما یک نقطه انفصال در طول ارزیابی عملکرد اضافه کرده‌ایم تا مدیران بتوانند هر گونه سوگیری معمولی را که ممکن است داشته باشند، مکث کرده و شناسایی کنند.
  • ما آموزش سوگیری ناخودآگاه را در اولویت کارمندان و مدیران قرار داده‌ایم تا بتوانند از ترجیحات پنهانی که ممکن است داشته باشند آگاه شوند.

این کار تفاوت ایجاد می کند. ما به این افتخار می کنیم تحقیق در صنعت گفته می شود پینترست یکی از بهترین شرکت ها برای تنوع و کار زنان است. و ما به تلاش خود برای ایجاد فرهنگی ادامه خواهیم داد که در آن همه احساس کنند در خانه خود هستند و بتوانند بر انجام کار خود تمرکز کنند.

ما همچنین با شرکای خود کار می کنیم تا این تلاش ها را افزایش دهیم. تنوع نه تنها برای پینترست، بلکه برای کل صنعت خوب است. همه ما زمانی سود می بریم که افراد بیشتری فرصت مشارکت و نوآوری را پیدا کنند. بنابراین علاوه بر تلاش های داخلی، ما همچنین به دنبال راه هایی برای حمایت از سایر سازمان هایی بودیم که کارهای واقعاً مهمی انجام می دادند.

هر چیزی که جالب به نظر می رسد را دنبال کنید
حتما بخوانید

یکی از آنها نام دارد /dev/color. این سازمان غیر انتفاعی که توسط یک مهندس سابق Pinterest تأسیس شده است، به مهندسان سیاه پوست کمک می کند تا حرفه خود را بسازند و به رهبران صنعت تبدیل شوند. همه ما می دانیم که از لحاظ تاریخی، دستیابی به فرصت هایی در صنعت فناوری برای توسعه دهندگان سیاه پوست بسیار دشوار بوده است. هدف /dev/color حذف این موانع است تا افراد با استعداد بتوانند شغل پیدا کنند و کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

مثالی دیگر الگو، که استراتژی هایی را توسعه می دهد تا به شرکت ها کمک کند در زمینه تنوع و شمول بهتر عمل کنند. آنها از انبوهی از داده ها و تحقیقات شگفت انگیز برای کمک به سازمان ها برای یادگیری و بهبود نحوه استخدام و کار استفاده می کنند. کار آنها به تقویت بسیاری از شرکت ها در هر اندازه کمک کرده است.

هر دوی این سازمان ها در مقر ما فضا دارند. و ما واقعاً خوشحالیم که بخشی از کار آنها هستیم تا درها را به روی دیگران باز کنیم.

می دانیم که این سفر طولانی خواهد بود و کارهای زیادی برای انجام دادن داریم. اما ما مطمئن هستیم که کسب و کار و صنعت ما را بهتر خواهد کرد. و ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن پیشرفت خود با به روز رسانی خود در سال آینده هستیم.

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.