Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

برای پینترست مهم است که پینرها ایده‌هایی را از منابع قابل اعتماد بیابند، صرف نظر از اینکه به دنبال چه الهامی در پلتفرم هستند – از نحوه آشپزی، نحوه خرید، نحوه ساختن خانه و نحوه زندگی سبزتر. . به همین دلیل است که امروز Pinterest در حال اجرای یک سیاست جدید اطلاعات نادرست آب و هوایی است تا ادعاهای نادرست و گمراه کننده تغییرات آب و هوایی را از پلتفرم خارج کند. خط مشی جدید ما پینترست را به تنها پلتفرم دیجیتال اصلی با قوانین کاملاً تعریف شده علیه اطلاعات نادرست یا گمراه کننده تغییرات آب و هوا، از جمله تئوری های توطئه، در محتوا و تبلیغات تبدیل می کند.

در داخل ما قوانین جامعه در مورد اطلاعات نادرست و اطلاعات نادرست، خط مشی اطلاعات نادرست تغییرات آب و هوایی ما محتوایی را حذف می کند که ممکن است به رفاه، ایمنی یا اعتماد عمومی آسیب برساند، از جمله:

  • محتوایی که وجود یا تأثیر تغییرات آب و هوا، تأثیر انسان بر تغییرات آب و هوا را انکار می‌کند، یا اینکه تغییرات آب و هوایی با اجماع علمی تأیید شده است.
  • محتوای نادرست یا گمراه‌کننده درباره راه‌حل‌های تغییرات آب و هوایی که برخلاف اجماع علمی ثابت‌شده است.
  • محتوایی که شواهد علمی را نادرست نشان می‌دهد، از جمله با حذف یا چیدن گیلاس، تا اعتبار علم آب و هوا و کارشناسان را تضعیف کند.
  • محتوای نادرست یا گمراه‌کننده مضر در مورد شرایط اضطراری ایمنی عمومی، از جمله بلایای طبیعی و رویدادهای شدید آب و هوایی.

همه تبلیغات در Pinterest باید همیشه با دستورالعمل‌های انجمن ما مطابقت داشته باشند. علاوه بر این، دستورالعمل‌های تبلیغاتی خود را به‌روزرسانی کرده‌ایم تا صراحتاً هرگونه تبلیغات حاوی تئوری‌های توطئه، اطلاعات نادرست و اطلاعات نادرست مرتبط با تغییرات آب و هوایی را ممنوع کنیم.

Pinterest معتقد است که فضایی قابل اعتماد و واقعی برای کسانی که از پلتفرم ما استفاده می کنند ایجاد می کند. این اقدام جسورانه گسترش دستورالعمل‌های گسترده‌تر اطلاعات نادرست ما است که برای اولین بار در سال 2017 برای مبارزه با اطلاعات غلط بهداشت عمومی ایجاد کردیم و از آن زمان برای رسیدگی به مسائل جدید و نوظهور در صورت بروز به‌روزرسانی شده‌اند. سارا بروما، رئیس بخش سیاست در پینترست، گفت: «خط‌مشی گسترش اطلاعات نادرست آب و هوا» گام دیگری برای پینترست برای مبارزه با اطلاعات نادرست و ایجاد فضای آنلاین امن‌تر است.

جستجو برای زندگی سبزتر در پینترست در حال افزایش است. مردم مرتباً برای ایده‌هایی در مورد چگونگی گنجاندن پایداری در کل سبک زندگی خود به Pinterest مراجعه می‌کنند، با جستجوی «نکات ضایعات صفر» ۶ برابر بیشتر، «ایده‌های بازیافت لباس» ۴ برابر بیشتر، و «دکور خانه بازیافتی» – توسط 95 درصد و «سبک زندگی بیهوده صفر» نسبت به سال گذشته 64+ درصد افزایش داشته است*.

حل مشکلاتی مانند تغییرات آب و هوایی یا اطلاعات نادرست پیچیده است و نیاز به حمایت و همکاری کل اکوسیستم دارد. ما با کارشناسانی از جمله ائتلاف اطلاعات نادرست آب و هوا و شبکه تبلیغاتی آگاهانه برای کمک به اطلاع رسانی و توسعه سیاست های ما بر اساس مضامین رایج اطلاعات نادرست که در بسترهای رسانه ای مشاهده می کنند.

«اطلاعات نادرست آب و هوا در پلتفرم های دیجیتال تهدیدی بزرگ برای حمایت عمومی مورد نیاز برای رسیدگی به بحران آب و هوا است. پینترست رهبری بزرگی را در ایجاد یک استاندارد جامعه که شامل تعریفی از اطلاعات نادرست آب و هوا است نشان داده است و ما همچنان از همه پلتفرم‌ها می‌خواهیم که در مورد اقدامات خود شفاف و پاسخگو باشند. مایکل هو، رئیس مشترک اطلاعات نادرست آب و هوا در Friends of the Earth گفت: ما دیگران را تشویق می کنیم تا به تلاش های Pinterest برای کاهش اطلاعات نادرست در مورد تغییرات آب و هوایی توجه کنند.

منبع

اکانت اینستاگرام خود را با Combin گسترش دهید
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.