Rate this post

دپارتمان تحریریه تکنولوژی و موبایل مجله خبری سوشالتو ترجمه این مقاله را برعهده داشته است.


AppleInsider توسط مخاطبان خود پشتیبانی می شود و ممکن است به عنوان یک همکار و وابسته آمازون برای خریدهای واجد شرایط، کمیسیون دریافت کند. این مشارکت ها بر محتوای سرمقاله ما تأثیر نمی گذارد.

بهترین معاملات یکشنبه شامل تخفیف‌های زیادی برای تلویزیون‌های هوشمند، Beats Fit Pro 95 دلاری، ساعت‌های اپل و آیفون‌های مختلف با خط و خش و موارد دیگر است.

به صورت روزانه، AppleInsider فروشگاه های آنلاین را برای تخفیف محصولات از جمله سخت افزار اپل، دستگاه های تلفن همراه، ارتقاء سخت افزار، تلویزیون های هوشمند و لوازم جانبی بررسی می کند. بهترین معاملات در پست تخفیف روزانه ما جمع آوری شده است تا از آن لذت ببرید.

اگر کالایی پیدا کردید که در انبار موجود نیست، همچنان می توانید آن را سفارش دهید و از تخفیف استفاده کنید، اما بعداً سفارش خود را دریافت خواهید کرد. از آنجایی که تخفیف های آمازون مدت زمان محدودی دارند، می توانید قبل از ناپدید شدن آنها را از قبل خریداری کنید.

بهترین پیشنهادات برای 29 می

سایر بهترین معاملات هنوز موجود است

بهترین پیشنهادات برای 28 می

معاملات اضافی

بهترین قیمت ها برای اپل

AppleInsider و نمایندگی‌های مجاز اپل نیز معاملات ویژه‌ای را روی سخت‌افزار Mac و iPad اجرا می‌کنند که نه تنها پایین‌ترین قیمت را برای بسیاری از اقلام به شما می‌دهد، بلکه پاداش‌های مربوط به لوازم جانبی، نرم‌افزار و موارد دیگر را نیز ذخیره می‌کند. در اینجا فقط چند مورد از تبلیغاتی که در این هفته اجرا می شود آورده شده است:

منبع

اپل اولین نسخه بتای عمومی را برای iOS 16، iPadOS 16، macOS Ventura و موارد دیگر منتشر کرد
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.