Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

سندرم ایمپوستر در شبکه های اجتماعی رایج است. این ممکن است برای هر کسی در هر مرحله از زندگی خود اتفاق بیفتد. و می تواند خسته کننده باشد. آیا راهی برای مقابله با سندرم فریبنده و درمان خوب آن وجود دارد؟ این چیزی است که می‌خواستیم در چت این هفته #توئیتر هوشمند بدانیم. ما داگ کوهن، کارشناس رسانه‌های اجتماعی را برای بحث در این مورد آوردیم. در اینجا خلاصه ای از چت ما است.

مهمان: داگ کوهن
موضوع: مقابله با سندرم ایمپوستر
قالب: هشت سوال خطاب به مهمان. همه می توانند به اشتراک بگذارند.

Q1: سندرم ایمپوستور چیست؟

شما این احساس را می‌شناسید – وقتی کسی را می‌بینید که بیشتر از شما می‌داند، باهوش‌تر و موفق‌تر، کمی شک به خود ایجاد می‌کند. احساس می کنید به اندازه کافی خوب نیستید. به تدریج احساس می کنید که یک فریبکار هستید. این سندرم فریبنده است.

Q2: چه کسانی تحت تأثیر سندرم ایمپوستور قرار دارند؟

به اندازه کافی عجیب، همانطور که مهمان ما اشاره کرد، فریبکاران واقعی تحت تأثیر سندرم شیاد قرار نمی گیرند. سندرم فریبکار بیشتر به کسانی ضربه می زند که صادق هستند و تلاش می کنند زندگی شایسته ای داشته باشند.

مانند براک برای تاکید، سندروم فریبنده ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد – حتی باتجربه‌ترین افراد در توییتر نیز می‌توانند نوعی شک و تردید به خود داشته باشند. برخی از مردم فقط در آن بهتر هستند.

Q3: چرا مردم گاهی اوقات خود را فریبکار می کنند؟

همه ما نوعی اضطراب داریم. سندرم ایمپوستر از این اضطراب تغذیه می کند و می تواند افراد را به طرق مختلف تحت تاثیر قرار دهد. به عنوان مثال، افرادی که به نتایج بالایی می رسند و انتظارات زیادی از خود دارند، قبول یک اشتباه کوچک – حتی یک اشتباه ظاهری – همانطور که میهمان ما توضیح داد دشوار است.

لورا همچنین به یک نکته عالی اشاره کرد. بسیاری از ما در تله مقایسه خود با دیگران گرفتار می شویم. این فقط وضعیت را تشدید می کند. همچنین باید به یاد داشته باشیم که مردم اغلب فقط جنبه های خوب را در رسانه های اجتماعی نشان می دهند و جنبه های نه چندان جذاب زندگی را نشان می دهند. ما به ندرت تصویر کامل را می بینیم.

Q4: سندروم Imposter چگونه بر فعالیت شما در توییتر تأثیر می گذارد؟

سندرم ایمپوستر معمولاً باعث می‌شود افراد به خود و محتوای توییتر خود شک کنند. با این حال، همه افراد سندروم فریبنده را به یک شکل تجربه نمی کنند. اگر می‌دانید که این می‌تواند با شما چه کند و بلافاصله به عنوان مهمان ما محافظت می‌شوید، اجازه نمی‌دهید این کار بر عملیات شما تأثیر بگذارد.

مشکل سوء ظن به خود، tk. مدالین اشاره کرد که تمایل دارید مانند گذشته در توییتر فعال نباشید. این به نوبه خود ممکن است بر دسترسی شما به پلتفرم تأثیر بگذارد. یکی از بهترین راه ها برای مقابله با آن این است که زیاد به آن فکر نکنید، بلکه فقط آن را انجام دهید.

Q5: آیا سندرم Imposter در توییتر متفاوت از سایر سیستم عامل ها ظاهر می شود؟

همیشه مشخص نیست که چگونه سندرم فریبنده در هر پلتفرم متفاوت است. با این حال، همانطور که مهمان ما اشاره کرد، توییتر می تواند به ویژه مشکل ساز باشد. مردم تمایل دارند محتوای شما را با دقت بیشتری در توییتر بررسی کنند، عمدتاً به این دلیل که ما به تعداد زیادی ربات‌ها، هرزنامه‌ها و ترول‌ها در توییتر عادت کرده‌ایم.

دوستان ما را از گاز گرفتن اشاره کرد که ممکن است بستگی به این دارد که چه نوع محتوایی را به اشتراک بگذارید و کدام پلتفرم بیشترین مخاطب را دارد. به عنوان مثال، پلتفرم‌های مبتنی بر متن مانند توییتر و لینکدین می‌توانند چالش‌برانگیز باشند زیرا مردم از این پلت‌فرم‌ها برای ارتباط، اخبار و مناظره استفاده می‌کنند. بنابراین محتوای شما نیز بیش از حد معمول مورد انتقاد قرار می گیرد. در مقابل، اینستاگرام و فیسبوک بیشتر روی تصویر متمرکز هستند و می توانند کاربرپسندتر باشند.

سوال 6: آیا تظاهر به اعتماد به نفس به جلوگیری از سندرم شیاد کمک می کند؟

این ممکن است به مقابله با آن کمک کند. به عنوان مثال، با آرام کردن خود با افکار و کلمات مثبت، می توانید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید، مانند: کریستین پیشنهاد شده.

با این حال، یک خط روشن نیز وجود دارد. شما نمی توانید بگویید که شما قادر به چیزی هستید که توانایی آن را ندارید. اعتماد به نفس اشکالی ندارد، اما دروغ های آشکار نه.

Q7: چگونه می توانید از توییتر برای غلبه بر سندروم فریبنده استفاده کنید؟

توییتر مکان خوبی برای ایجاد روابط با مردم است. از ویژگی‌های اجتماعی متمرکز توییتر مانند فهرست‌ها، فضاها و چت‌ها برای شرکت در بحث‌ها و تبدیل شدن به بخشی ارزشمند از جوامع استفاده کنید. دائماً ظاهر شوید و شبکه خود را بسازید. وقتی اطراف خود را با افرادی احاطه می کنید که به خاطر شخصیت شما از شما قدردانی می کنند، کمتر به خود شک خواهید کرد. یک جامعه حامی از شما حمایت می کند – آنها شما را قضاوت نمی کنند، و شما می توانید در مورد چیزهایی که نمی دانید بازتر باشید.

Q8: آیا هرگز سندرم فریبنده را به طور کامل درمان خواهید کرد؟

هیچ درمان جادویی برای سندرم فریبنده وجود ندارد. کمی شک عصبی می تواند مفید باشد – به این معنی است که شما به چیزهایی که به اشتراک می گذارید اهمیت می دهید و در تلاش هستید تا به جامعه ارزش بیافزایید. تنها زمانی مشکل ساز می شود که زندگی شما را تحت الشعاع قرار دهد و توانایی شما را برای برقراری ارتباط محدود کند.

فقط به یاد داشته باشید که ما هنوز در حال یادگیری هستیم. اگر مردم برای کمک به شما مراجعه می کنند، به این دلیل است که فکر می کنند شما می توانید به آنها کمک کنید. اگر می توانید آن را انجام دهید. و اگر مطمئن نیستید، در مورد آن صادق باشید. هیچ کس در هر کاری که انجام می دهد کامل نیست.

شهرت خود را به عنوان یک رابط توییتر ایجاد کنید
حتما بخوانید

خوب بچه ها، این همه از من در این هفته است. از اینکه تا انتها خواندید و سایر اطلاعات ارزشمند گفتگوی ما با داگ بسیار سپاسگزاریم، نگاهی به این لحظه در توییتر آنچه جوآن برای ما جمع آوری کرده است. اگر فکر می کنید این خلاصه بسیار خوب است، چت زنده را دوست خواهید داشت. پنجشنبه آینده ساعت 13 به وقت شرقی برای #توئیتر هوشمند به ما بپیوندید. ما همچنین در ساعت 5:00 عصر به وقت شرقی در فضای مجازی توییتر هستیم تا به چت خود ادامه دهیم. تو را آنجا بگیرم!


عکس پروفایل

درباره من، نارمدا:

من چیزهایی می نویسم – بازاریابی برای پرداخت صورت حساب هایم. هایکو و داستان های کوتاه به من احساس سلامتی می دهد. من از علاقه مندان به شبکه های اجتماعی هستم، با تیم چت #توییتر هوشمند چت می کنم و همیشه خوشحالم که در نوشتن متن شرکت می کنم.

سلام برسان: کپی رایتر با اعتماد به نفس | لینکدین | توییتر

منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.