Rate this post

دپارتمان تحریریه تکنولوژی و موبایل مجله خبری سوشالتو ترجمه این مقاله را برعهده داشته است.


AppleInsider توسط مخاطبان خود پشتیبانی می شود و ممکن است به عنوان یک همکار و وابسته آمازون در خریدهای واجد شرایط، کمیسیون دریافت کند. این مشارکت ها بر محتوای سرمقاله ما تأثیر نمی گذارد.

در نسخه این هفته پادکست HomeKit Insider، میزبانان شما در مورد هاب هوشمند جدید Ikea Matter بحث می کنند، با دوربین Eve Outdoor آشنا می شوند و تجربه استیون با Eve MotionBlinds را مورد بحث قرار می دهند.

بزرگترین خبر این هفته این است که شرکت بهبود خانه Ikea از یک هاب جدید Matter رونمایی کرده است که قرار است امسال عرضه شود. هاب جدید همزمان با راه اندازی Matter خواهد بود و از استاندارد جدید پشتیبانی می کند.

ما همچنین با دوربین جدید Eve Outdoor، از جمله سهولت نصب، کیفیت تصویر و سایر برداشت های اولیه کار کردیم. در همان زمان، استیون اولین آزمایش خود را از Eve MotionBlinds اخیر در خانه جدیدش نیز انجام داد.

در نهایت، کمی زمان صرف می کنیم تا در مورد ربات جدید نقاشی عرشه RoboDeck صحبت کنیم که ادعا می کند از HomeKit پشتیبانی می کند. این ربات به طور مرتب پاسیو شما را تمیز و رنگ آمیزی می کند تا بهترین ظاهر آن را حفظ کند، اگرچه پشتیبانی از HomeKit مشکوک به نظر می رسد.

با پادکست هفتگی AppleInsider در مورد همه چیز مربوط به اپل به روز باشید و جدیدترین ها را از AppleInsider Daily دریافت کنید. فقط به مینی هوم پاد خود بگویید “Hey Siri” و این پادکست ها و همچنین آخرین قسمت HomeKit Insider ما را بخواهید.

اگر می‌خواهید یک پادکست پایه بدون تبلیغات AppleInsider داشته باشید، می‌توانید از پادکست AppleInsider با اشتراک 5 دلاری در ماه پشتیبانی کنید. از طریق برنامه Apple Podcastsیا از طریق Patreon اگر هر پخش کننده پادکست دیگری را ترجیح می دهید.

منبع

برنامه MacBook Self-Repair پیشرفت ناقص اپل در قابلیت تعمیر را برجسته می کند
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.