Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

هر سال، مردم بیش از 200 میلیون ایده هالووین را در Pinterest جستجو و ذخیره می کنند. تیم تجزیه و تحلیل ما داده ها را بررسی کرده و آن را به 101 روند در دسته های اصلی ما کاهش داده است. از لباس های خزنده گرفته تا غذا و پچ پچ، ما گزارش Pinfrights 2017 همه چیز شما برای یک زمان قاتل نیاز دارید.

اما ابتدا از طریق تعاملی قدم بزنید خانه با ارواح روندهای ارائه شده در این گزارش (و بیشتر!) را در یک اتاق مشاهده و ذخیره کنید. بیا اصلا به دردت نمیخوره

کت و شلوارهای DIY برای

البته شما می توانید ظاهر خود را بخرید، اما ما نسبت به خانه بی تفاوت نیستیم. فرقی نمی‌کند به یک لباس گروهی، یک لباس سگ یا آرایش شبح‌آمیز نیاز داشته باشید، ما همه چیز را برای شما آماده کرده‌ایم.

لباس های گروهی

کت و شلوار بچه گانه

کت و شلوارهای خانوادگی

جفت کت و شلوار

لباس های بارداری

لباس های حیوان خانگی

مقاومت در برابر لباس نکردن دوستان چهارپای خود هر روز سخت است، اما این امر در هالووین یک امر ضروری است زیرا جستجو برای لباس های حیوانات خانگی سال به سال 67 درصد افزایش یافته است. اینجا برخی از علاقه مندی های ما وجود دارد.

لباس های انفرادی

آرایش، آرایش

دندان های نیش خود را در این ها فرو کنید

اگر برای خوردن غذاهای سنتی خیلی پیر شده اید، هنوز هم می توانید لذت ببرید. این لقمه های خوشمزه را در خانه درست کنید و با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

ابزارهای جدید برای سازماندهی پین ها، تابلوها و بخش ها در Pinterest.
حتما بخوانید

خانه خود را خالی از سکنه کنید

به دنبال راه‌های جدیدی برای پنهان کردن چشمان خود هستید؟ به این ایده های جادویی نگاه کنید.

همه 101 گرایش را مشاهده کنید که در گزارش Pinfrights 2017.

آیا یک ایده قاتل دارید؟ وحشتناک ترین تنقلات، نکات خون جعلی، یا هک لباس لحظه آخری خود را با #MyPinterest برای فرصتی که در ما نشان داده شود اینستاگرام.

– امی سیمز، در حال حاضر ایده‌ها را ذخیره می‌کند از این دنیا

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.