Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

ماموریت ما الهام بخشیدن به همه برای ایجاد زندگی مورد علاقه است. در پینترست، می‌توانید از آنچه دیگران خلق می‌کنند الهام بگیرید، چیز جدیدی را کشف کنید که برای شما شادی می‌آورد، یا چیزهای مفیدی برای زندگی روزمره خود بیاموزید. در حالی که اکثر مردم با در نظر گرفتن سیاست از Pinterest بازدید نمی کنند، پلت فرم ما می تواند مکانی برای یافتن ایده هایی در مورد مشارکت مدنی باشد.

اوایل امسال ما ابتکارات مشارکت مدنی ما را به اشتراک گذاشت، از جمله کار ما با اداره سرشماری ایالات متحده در مورد سرشماری 2020 ایالات متحده. اکنون، با نزدیک شدن به انتخابات ایالات متحده، گام های بیشتری برای تقویت تعهد خود برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات قابل اعتماد در مورد مکان و نحوه رأی دادن، مبارزه با محتوای نادرست و گمراه کننده که می تواند در انتخابات تداخل داشته باشد، و تشویق و حمایت از مشارکت کارکنان برمی داریم. در مشارکت مدنی آنطور که می خواهند.

اتصال رأی دهندگان به منابع قابل اعتماد

حالا وقتی مردم پینترست را برای موضوعاتی مانند نحوه رای دادن یا نامزدهای ریاست جمهوری، بنری را نمایش خواهیم داد که منتهی به Vote.orgیک منبع بی طرفانه که در آن می توانید برای رای دادن ثبت نام کنید، وضعیت ثبت نام خود را بررسی کنید، برگه رای غایب خود را دریافت کنید و موارد دیگر.

پینرها همچنین به منابع رای گیری بیشتری دسترسی خواهند داشت برگه امروزمنبع الهام روزانه با مضامین با دقت انتخاب شده و ایده های محبوب مانند چگونه یک حزب تحقیق رای را سازماندهی کنیم یا چگونه کودکان را در موضوعات مدنی مشارکت دهیم.

ترویج مشارکت مدنی مسئولانه

ما می دانیم که هر چه به روز انتخابات نزدیک می شویم، سخنرانی عمومی بلندتر می شود. ما می خواهیم پینترست همچنان مکانی برای الهام گرفتن و مثبت بودن باشد. به همین دلیل است که توصیه‌های مربوط به محتوای مربوط به انتخابات (مانند الگوهای تبلیغاتی یا شعارهای تبلیغاتی) را در مکان‌هایی مانند فید اصلی و اعلان‌ها در حدود نوامبر محدود خواهیم کرد. همچنین راهنمای جستجو و جستجوی تکمیل خودکار را برای عبارات خاص مربوط به انتخابات غیرفعال خواهیم کرد.

یک بخش مهم از پلتفرم ما که باقی خواهد ماند: شما هرگز در پینترست تبلیغات تبلیغاتی سیاسی نخواهید دید. از سال 2018، ما اعلامیه های انتخاب یا شکست نامزدهای سیاسی را که برای مناصب دولتی شرکت می کنند، نمی پذیریم. احزاب سیاسی یا کمیته های اقدام؛ مسائل سیاسی با هدف تأثیرگذاری در انتخابات؛ یا قوانین، از جمله همه پرسی یا طرح های انتخاباتی.

علاوه بر این، محتوای مربوط به انتخابات را کسب درآمد نخواهیم کرد. این بدان معناست که هنگامی که شما عبارات جستجوی مرتبط با انتخابات عمومی مانند نام نامزدهای ریاست جمهوری یا معاونان ریاست جمهوری، “محل رای گیری” و “رای گیری” را جستجو می کنید، تبلیغاتی را ارائه نمی دهیم. ما معتقدیم که این یک تجربه بهتر و الهام‌بخش‌تر برای همه است.

مبارزه با انتشار اطلاعات نادرست

ما متعهد به مبارزه با اطلاعات نادرست در پینترست هستیم و در این فصل انتخابات، این تعهد قوی تر از همیشه است. ما قوانین جامعه محتوای نادرست یا گمراه‌کننده را که با یکپارچگی انتخابات یا مشارکت مدنی افراد یا گروه‌ها تداخل می‌کند، مانند ثبت نام برای رای دادن، رای دادن، یا شمارش آرا در سرشماری، ممنوع کنید. هیچ استثنایی از این قاعده وجود ندارد، از جمله برای شخصیت های عمومی. در حالی که ما قبلاً این سیاست را داریم، قبل از انتخابات قوانین خود را گسترش داده‌ایم تا شفاف‌تر در مورد موارد مجاز و غیرمجاز در پلت فرم خود باشیم. ما همچنین این کار را برای همه آسان می کنیم گزارش نادرست مدنی.

مبارزه با اطلاعات نادرست پیچیده و دائما در حال تحول است. حمایت از این تلاش به یک اکوسیستم کامل نیاز دارد، به همین دلیل است که ما با دیگران در صنعت و همچنین کارشناسان و سازمان‌های خارجی مانند هنرهای گرافیک، پیشرو در تحلیل شبکه. این همکاری یکپارچگی پلتفرم ما را حفظ می کند زیرا ما مسئولیت سیاست های خود را قبل از انتخابات می پذیریم.

حمایت از مشارکت مدنی کارکنان ما

ما همچنین تعهد خود به شهروندی مسئولانه را به تیم خودمان تبدیل می کنیم. پینترست به همه کارمندان هشت ساعت مرخصی با حقوق، معادل یک شغل تمام وقت، برای هر نوع مشارکت مدنی که ترجیح می دهند، مانند رای دادن یا شرکت در نظرسنجی، ارائه می دهد.

ما معتقدیم که مشارکت در فرآیند دموکراتیک می‌تواند الهام‌بخش باشد، و ما می‌خواهیم پینترست مکانی باشد که مردم بتوانند اطلاعات معتبری را بیابند که آنها را به مشارکت کامل در جوامع خود ترغیب می‌کند.

منبع

از Combin Growth به عنوان پاک کننده اینستاگرام استفاده کنید
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.