Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

امروز مجموعه فعالیت‌های سلامت عاطفی خود را برای پینرز در ۹ کشور دیگر از جمله بریتانیا، ایرلند، کانادا، استرالیا، سنگاپور، هند، فیلیپین، هنگ کنگ و نیوزلند معرفی می‌کنیم.

اینها برای اولین بار در سال گذشته در ایالات متحده معرفی شدند، این تکنیک‌های سلامتی مبتنی بر شواهد هستند که می‌توانند برای بهبود خلق و خوی آن‌ها در صورت تجربه استرس، اضطراب، غم و اندوه یا تلاش برای کنار آمدن با احساسات دشوار استفاده شوند. به عنوان مثال، اگر فردی به دنبال “تسکین استرس” است، ممکن است فعالیت “تغییر جهت انرژی خود” را انتخاب کند، که تمرین هایی مانند یادداشت روزانه برای چشم انداز، کشیدن یک صحنه طبیعت یا چیزی انتزاعی، یا ایجاد یک لیست پخش را پیشنهاد می کند. اگر آنها تصمیم بگیرند که “احساسات خود را بپذیرند”، دستورالعمل های شفقت به خود به آنها داده می شود.

تصویر

اگر افراد در جستجوی مواردی مانند «نقل قول‌های غمگین»، «اضطراب کار» یا سایر عباراتی که نشان می‌دهد ممکن است احساس غمگینی داشته باشند، سرنخی برای کشف این فعالیت‌ها خواهند دید. همچنین می‌توانید در هر زمان با جستجوی #pinterestwellbeing به آنها دسترسی پیدا کنید.

تصویر

این تجربه جستجوی دلسوزانه تر با کمک کارشناسان سلامت عاطفی در ایجاد شد Brainstorm، آزمایشگاه نوآوری سلامت روان استانفوردو به توصیه از سامری ها، سلامت عاطفی واضح و خط ملی نجات خودکشی. در حالی که ما برای مدت طولانی با سازمان‌ها کار کرده‌ایم تا دسترسی سریع به پشتیبانی متخصص را برای افرادی که در پریشانی شدید قرار دارند، فراهم کنیم، این تجربه تلاش می‌کند تا به طیف عاطفی گسترده‌تری از آنچه پین‌کننده‌ها ممکن است به دنبال آن هستند، بپردازد. در نظر گرفته نشده است که جایگزین مراقبت حرفه ای شود، اما ممکن است به کسانی که به دنبال حمایت هستند کمک کند.

چگونه بازاریابی اینستاگرام را به طور موثر مدیریت کنیم؟
حتما بخوانید

برای افرادی که ممکن است افکار خودکشی را تجربه کنند یا نیاز به صحبت فوری داشته باشند، ما همچنان دسترسی مستقیم به خطوط نجات خودکشی، از جمله سامری ها در انگلستان و ایرلند خدمات بحران کانادا در کانادا، اسرا در هند و غیره

تعهد ما به حفظ حریم خصوصی
این منابع متفاوت از بقیه Pinterest به نظر می رسند و دلیل آن این است که تجربیات به طور جداگانه ذخیره می شوند. تعامل افراد با این فعالیت ها خصوصی است و با حساب آنها مرتبط نیست. این همچنین به این معنی است که Pinterest توصیه ها یا تبلیغاتی را بر اساس استفاده از آن منابع ارائه نمی دهد. پینترست افرادی را که از آنها استفاده می کنند ردیابی نمی کند و تمام فعالیت ها به صورت ناشناس با استفاده از یک سرویس شخص ثالث ذخیره می شود.

ایجاد اینترنت مثبت تر
بیش از 320 میلیون نفر هر ماه برای انجام کاری به پینترست می روند – اتاقی را در خانه تزئین کنند، برای سفر یا عروسی برنامه ریزی کنند. اما مردم نیز به چیزی احساس می کنند. نقل قول ها سومین عبارت جستجوی محبوب در پینترست هستند، زیرا مردم به دنبال راه هایی هستند تا بیشتر احساس الهام یا انگیزه کنند، یا کمتر تنها باشند یا غرق شوند. زیرا زندگی همیشه الهام بخش نیست. مطابق با سازمان بهداشت جهانیاز هر چهار نفر یک نفر در طول زندگی خود دچار مشکلات روانی خواهد شد و بیشتر 300 میلیون نفر امروز از افسردگی رنج می برند نزدیک دو سوم افراد مبتلا به یک اختلال روانی شناخته شده هرگز از یک متخصص مراقبت های بهداشتی کمک نمی گیرند.

2 میلیارد جستجوی ماهانه و تعداد ایده ها
حتما بخوانید

این را در اینترنت نیز می بینیم. از آنجایی که مردم به دنبال راه هایی برای مقابله با احساسات خود هستند، درخواست برای نقل قول در مورد اضطراب نسبت به سال گذشته 8 برابر شده است و درخواست برای حمایت از یک فرد مبتلا به افسردگی دو برابر شده است. گاهی اوقات شما به چیزی بیش از یک نقل قول الهام بخش نیاز دارید. به همین دلیل است که با ارائه ابزارهایی که افراد می توانند به طور منظم از آنها برای مدیریت احساسات خود استفاده کنند، آن را یک قدم جلوتر می گذاریم، و امیدواریم که Pinterest کمی احساس بهتری داشته باشند.

این مجموعه از فعالیت‌های سلامت عاطفی اکنون برای همه در بریتانیا، ایرلند، کانادا، استرالیا، سنگاپور، هند، فیلیپین، هنگ کنگ و نیوزلند در برنامه‌های iOS و Android ما (نسخه 8.0) در دسترس است. ما به بهبود تجربه ادامه خواهیم داد و با کارشناسان بهداشت بیشتری کار خواهیم کرد تا در آینده این منابع را برای افراد بیشتری در سراسر جهان در دسترس قرار دهیم.

ایفئوما اوزوما، مدیر سیاست عمومی و عملکرد اجتماعی

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.