Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

هفته مد نیویورک ماه مد مورد انتظار را آغاز می کند. اگرچه نسخه امسال کمی متفاوت خواهد بود با ترکیبی از نمایش های دیجیتال و حضوری، این کت واک ها هنوز فقط با دعوت هستند. برای دسترسی به نمایش های پاییز/زمستان 2021 برای همه دوستداران مد، Pinterest با Launchmetrics، ابر عملکرد پیشرو این برند در زمینه مد، تجمل و زیبایی، همکاری کرده است تا ظاهر مد منحصر به فرد و تازه را در طول هفته مد ارائه دهد.

از 14 فوریه، Pinners دسترسی آسانی به ویدیوهای باند و عکس‌های پشت صحنه سازندگان Pinterest خواهد داشت. ارین پارسونز، پاتریک جانل همچنین کوکو باسی و طراحان آنا سویی، ربکا مینکف، آلیس + اولیویا همچنین کندیس کوکو از جمله مصاحبه ها، بررسی مجموعه ها و ایده های استایل خیابانی به سادگی با کلیک بر روی برگه امروز در بالای فید خانگی Pinterest قرار دارد. پینرها می‌توانند فوراً همه چیزهایی را که در هفته مد اتفاق می‌افتد ببینند، گویی آنجا هستند و حتی به دنبال آن نیستند.

گرفتن مد در حال حاضر حتی آسان تر است برنامه جهانی غذا الهام بخش واقعا به لطف ابزارهای کشف بصری Pinterest مانند Pinterest Lens به نظر می رسد. پینرها می توانند از کت واک تماشا کنند و کالاها را مستقیماً از پین بخرید. برای مشاهده اقلام مشابه در انبار، فقط روی «خرید مشابه» کلیک کنید..

خود را بررسی کنید برگه امروز در Pinterest از 14 فوریه برای بهترین های هفته مد نیویورک.

منبع

6 دلیل برای استفاده از یادآوری اینستاگرام به جای ارسال مستقیم
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.