Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

وقتی نوبت به آرایش تابستانی می رسد، فلسفه من ساده است – کمتر، بیشتر! من عاشق پرداخت های سبک و طبیعی هستم که حداکثر درخشندگی و درخشندگی را ارائه می دهند. بنابراین، امروز محصولات آرایش تابستانی درخشان مورد علاقه‌ام را فهرست می‌کنم، بنابراین برای بررسی آن‌ها به پایین بروید.

من عاشق رژ لب های فوق العاده براق برای تابستان هستم و رژ لب براق Dior Addict احتمالا یکی از مورد علاقه های من است. من بافت سبک، درخشش عالی و طیف زیبای سایه ها را دوست دارم. در این پست من پوشیده ام 100 نگاه برهنه، یک رنگ برهنه فوق العاده زیبا که رنگ رژ لب مورد علاقه من در روز است. با پوست برنزه و درخشان بسیار زیبا به نظر می رسد و درخشندگی و درخشندگی کاملی را برای ایجاد یک بوسه تابستانی ارائه می دهد. من با سایر سایه های مورد علاقه ام در من پیوند زدم فروشگاه اینستاگرام صفحه، اما در هر صورت، آنها را در اینجا با نام فهرست کنید: 008 دیور – رنگ قرمز براق فوق العاده، 525 گیلاس – سایه صورتی/برهنه باورنکردنی، 720 آیکون – بورگوندی روشن!

همانطور که قبلاً اشاره کردم، وقتی صحبت از آرایش تابستانی به میان می آید، من کمی درخشش را دوست دارم. همین الان دارم استفاده میکنم کرم مرطوب کننده پوست Dior Forever Skin Glow SPF 15 در سایه 2 خنثی و من عاشق پایان درخشان هستم. علیرغم اینکه کرم پودری با پوشش متوسط ​​تا کامل است، روی پوست فوق العاده طبیعی به نظر می رسد. من معمولاً منطقه T خود را پودر می کنم تا درخشندگی را کاهش دهم، اما در غیر این صورت من عاشق پوشش درخشان این کرم پودر هستم.

Get That Summer Glow ft Dior Beauty | VivaLuxury
حتما بخوانید

وسواس دیگر من هایلایتر پودری Dior Forever Couture Luminizer. پایان فقط باور نکردنی است! از آنجایی که هایلایتر پودری است، به خوبی روی پوست چرب من می ماند و درخشندگی شگفت انگیزی ایجاد می کند بدون اینکه بر بافت پوست غلبه کند. من معمولا آن را روی بالاترین نقاط استخوان گونه و نوک بینی می زنم تا به پوست درخشندگی سالمی بدهد.

مثل همیشه، من تمام محصولاتی را که در این پست استفاده کرده ام، در لینک خود قرار داده ام فروشگاه اینستاگرام صفحه و اگر سوالی دارید در نظرات زیر بپرسید خوشحال می شوم پاسخگو باشم.

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.