Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

اقدام در مورد محتوای مضر

همانطور که محتوای جدید و فعالیت‌های سلامتی بیشتری را به برنامه خود اضافه می‌کنیم، همچنین سخت تلاش می‌کنیم تا احتمال اینکه کسی چیزی پیدا کند که خودآزاری را نشان می‌دهد، منطقی یا تشویق می‌کند را کاهش دهیم.

به همین دلیل است که اوایل امسال خط‌مشی خودآزاری خود را به‌روزرسانی کردیم تا به تیممان اجازه دهیم طیف وسیع‌تری از محتوایی را که ممکن است باعث تحریک برخی افراد شود، پنهان یا حذف کند. این سیاست دلسوزانه تر تحت رهبری ایجاد شد سامری ها.

ما همچنین در حال توسعه فناوری‌های یادگیری ماشینی جدید برای شناسایی و پنهان کردن محتوای آسیب‌رسان به خود هستیم، بنابراین اکنون یافتن آن در Pinterest بسیار سخت‌تر است. در نتیجه، تعداد پست‌های Pinners درباره این محتوا در سال گذشته 88 درصد کاهش یافته است. اگر شخصی پین آسیب‌رسانی به خود را گزارش کند، آن را سه برابر سریع‌تر حذف می‌کنیم، به این معنی که افراد کمتری آن را خواهند دید.

حمایت از افراد تحت استرس عاطفی

ما دسترسی افراد به کمک متخصص را در صورت نیاز آسان کرده ایم. در ایالات متحده، این به معنای حمایت از طرف است خط ملی نجات خودکشی به طور مستقیم از برنامه ما تنها با یک کلیک در دسترس است.

در نهایت، توصیه‌هایی را برای 4600 اصطلاح و عبارت دیگر مربوط به خودآزاری حذف کردیم. اگر شخصی یکی از این عبارات را جستجو کرد، منابع متخصصی را به شما نشان می‌دهیم که می‌توانند از آنها برای دریافت پشتیبانی رایگان و محرمانه استفاده کنند. همچنین اگر از این منابع برای جمع‌آوری محتوایی استفاده می‌کنند که نشان می‌دهد ممکن است در مضیقه باشند، این منابع را روی تابلوهای کاربران قرار داده‌ایم. این رویکرد تحت هدایت کارشناسان سلامت عاطفی خارجی از توسعه داده شد خط ملی نجات خودکشی، سلامت عاطفی واضح همچنین سامری ها.

چگونه بر ویدیوهای اینستاگرام برای برند خود مسلط شویم
حتما بخوانید

روز جهانی بهداشت روان زمان مهمی برای جلب توجه به مسائل بهداشت روان و حمایت از آسیب پذیرترین دوستان، اعضای خانواده و همسایگان ما است. اما برای ما این کار فقط یک تعهد 24 ساعته نیست. ما معتقدیم که یک زندگی سالم، زندگی پر از الهام است و هر روز سخت تلاش می کنیم تا Pinterest را به روشی مسئولانه و دلسوزانه بسازیم.

عمر سیال، رئیس محصولات Pinner، Pinterest

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.