Rate this post

چندین بلوک متن را در Google Drive انتخاب کنید.

چندین بلوک متن را در Google Drive انتخاب کنید.

گوگل

تیم Google Workspace چندین به‌روزرسانی مهم را برای بهبود عملکرد Google Drive منتشر می‌کند.

حالا می توانید انتخاب کنید چندین بلوک متن به طور همزمان در ویرایشگر اسناد برای ویرایش سریع. این یک ویژگی است که مایکروسافت ورد مدتی است که دارد و به شما امکان می دهد Ctrl را نگه دارید، چندین بلوک متن را انتخاب کنید و یک سبک را اعمال کنید. متأسفانه، Google Docs از میانبر صفحه کلید واضح استفاده نمی کند. با توجه به به روز رسانی صفحه برچسب، برای این کار به حداقل چهار انگشت نیاز دارید. Ctrl + Alt + Shift + فلش چپ / راست در ویندوز یا Ctrl + Cmd + Shift + فلش چپ / راست در مک است. از آنجا، گوگل می گوید که شما باید «استفاده کنید [the] فلش چپ/راست برای پرش به بخش خاصی از متن که می‌خواهید آن را برجسته کنید.

افزودنی بسیار ساده بعدی کلیدهای فوری برای کپی/پیست کردن در مرورگر فایل Google Drive. امکان کپی و چسباندن در ویرایشگرهای متن همیشه وجود داشته است، اما اکنون می توانید این کار را در مدیر فایل وب Drive انجام دهید که قبلاً امکان پذیر نبود. عجیب است که گوگل برای پیاده سازی این ویژگی بسیار طول کشید، اما انتزاع زیادی بین شما و برنامه جاوا اسکریپت گوگل درایو وجود دارد. اگر یک سند Google Docs را کپی می کنید، در واقع فایل را در کلیپ بورد کپی نمی کنید زیرا فایل در وب است. شما پیوندهای سازمانی را با استفاده از کلیپ بورد منتقل می کنید، که حتی جاوا اسکریپت هم ندارد. دسترسی خواندن j. همچنین می‌توانید همیشه برنامه همگام‌سازی Drive را نصب کنید و فایل‌های خود را از طریق مدیر فایل سیستم عامل خود مدیریت کنید، اما اکنون نسخه وب در حال کاربردی‌تر شدن است.

ویندوز 11 نسخه 22H2 با نزدیک شدن به انتشار عمومی وارد کانال پیش نمایش انتشار می شود
حتما بخوانید

هر دو ویژگی در حال حاضر در دسترس هستند. انتخاب چند متنی باید در حدود 15 روز در دسترس همه باشد و کپی/پیست کردن در Drive حدود یک ماه طول می کشد.

تصویر فهرست درایو گوگل

مقاله فوق مربوط به تکنولوژی توسط تیم ترجمه وب سایت مجله ای سوشالتو منتشر شده است.

منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.