Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

در آغاز ماه میراث اسپانیایی، ما در مورد کمک های باورنکردنی جوامع اسپانیایی و لاتین تبار ما به کشور ما و جهان اطراف ما – حتی برای خود Pinterest – فکر کردیم.

هر روز مردم به دنبال ایده های الهام بخش به پینترست می آیند و بسیاری از این ایده ها ریشه در سنت های اسپانیایی و آمریکای لاتین دارند. بیایید به عنوان مثال، لالا لوپزکه از Pinterest برای الهام گرفتن از کار خود به عنوان یک عکاس استفاده کرد:

«من مجموعه‌ای از سلف‌پرتره‌ها را با الهام از فریدا کالو ساختم که زندگی، کار و معنویت او را بررسی می‌کرد. جزئیات دقیق زندگی کالو برایم جالب بود که چه تأثیراتی در زندگی روزمره او وجود دارد، بنابراین «مد فریدا کالو»، «سبک فریدا کالو»، «هنر عامیانه مکزیکی» و چیزهایی مانند «گل در موهایش» را جستجو کردم. در عین حال می خواستم این پروژه نماینده من باشد. می خواستم موهای مجعد بزرگ، پوست تیره و خلاقیتم را جشن بگیرم. می خواستم واقعاً بدرخشد، نه اینکه سعی کنم خودم را شبیه فریدا کالو کنم.”

لالا تنها نیست – صدها میلیون پینر از سرتاسر جهان به پینترست می آیند و به دنبال ایده هایی در مورد چگونگی تزئین خانه خود، لباس هایی که برای محل کار بپوشند، برای خانواده چه چیزی بپزند و خیلی چیزهای دیگر به پینترست می آیند. این تبادل جهانی ایده ها چیزی است که جامعه Pinner ما را بسیار خاص می کند. پینرهای ما دائماً به ما یادآوری می کنند که چقدر شبیه یکدیگر هستیم، چقدر متفاوت هستیم و اینکه با هم بهتر هستیم.

برنامه ریزی بهتر با Pinterest
حتما بخوانید

برای کل ماه میراث اسپانیایی – از 15 سپتامبر تا 15 اکتبر – هر زمان که پینترست را برای “ماه میراث اسپانیایی” (یا عبارات جستجوی مشابه مانند “فرهنگ اسپانیایی زبان” یا “اسپانیایی”) جستجو می کنید، مجموعه ای از تابلوهای اختصاص داده شده به میراث اسپانیایی و اسپانیایی در نتایج شما نشان داده خواهد شد. تابلوهایی را خواهید یافت که دارای نورهایی مانند دکتر فرانس آ. کوردووا (مدیر بنیاد ملی علوم و دانشمند ارشد سابق ناسا)، ایزابل آلنده (نویسنده مشهور جهان و دریافت کننده مدال آزادی ریاست جمهوری) و اسکار آریاس سانچز (برنده جایزه صلح نوبل).

عکس رابط کاربری جستجو (وقتی شخصی در

تابلوهای ماه میراث اسپانیایی که می‌بینید متعلق به جامعه گسترده‌تر Pinner و همچنین Todos Pinkluidos، جامعه خود پینترست متشکل از کارمندان و متحدان اسپانیایی و لاتین تبار است. تابلوهای ما نیز شامل برخی از دستور العمل های مورد علاقه ما، افرادی که به آنها نگاه می کنیم و لاتین و لاتین تأثیرگذاران و سازندگان که ما را تشویق می کند تا چیزهای جدیدی را در Pinterest امتحان کنیم.

امیدواریم این تابلوها برای شما الهام بخش باشد و چیزهای جدید و شگفت انگیزی را در زندگی خود کشف کنید.

– کریستین فلورس، مشاور عمومی، در حال حاضر Todos Pinkluidos.

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.