Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

از امروز و در طول این ماه، همه کاربران می‌توانند پین‌های ایده منتشر شده را آپلود کرده و در رسانه‌های اجتماعی از جمله فیس‌بوک و اینستاگرام به اشتراک بگذارند. این پین‌های ایده به‌عنوان یک ویدیوی واترمارک آپلود می‌شوند که تمام صفحات Idea Pin را به هم پیوند می‌دهد و با کارتی پایان می‌یابد که نام سازنده و نام کاربری را نشان می‌دهد.

اکنون، با اشتراک‌گذاری و دانلود Idea Pins، محتوای اصلی Pinterest ایجاد شده توسط یک سازنده می‌تواند حتی برای مخاطبان جدید در Pinterest و فراتر از آن قابل دسترس‌تر باشد. برای استفاده از ویژگی جدید، سازندگان باید اجازه دهند پین های ایده آنها در سایر پلتفرم ها، از جمله واترمارک Pinterest، در تنظیمات مجوز خود آپلود و به اشتراک گذاشته شود. پس از فعال شدن این ویژگی، هر کسی می تواند نماد “FBStories” یا “IG Stories” را از منوی “Share” انتخاب کند، که بارگذاری را آغاز می کند. پس از تکمیل آپلود، کاربر با یک جریان ایجاد داستان باز و درج یک ویدیوی واترمارک به برنامه فیس بوک یا اینستاگرام منتقل می شود. سپس می توان آن را ویرایش و منتشر کرد.

پینرها همچنان می توانند محتوا را با دیگر پلتفرم های اجتماعی به اشتراک بگذارند. گزینه آپلود به شما این امکان را می دهد که به سرعت محتوای ایده پین ​​واترمارک شده را ذخیره و در پلتفرم های دیگری مانند اسنپ چت و تیک تاک آپلود کنید.

Idea Pins قالب پست بومی Pinterest است که برای اولین بار در سال 2020 به سازندگان معرفی شد و در سال 2021 در سطح جهانی راه اندازی شد. Idea Pins یک بوم چند صفحه ای است که در آن می توانید ایده ها، آموزش ها و علایق منحصر به فرد خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. آنها برای همیشه باقی می مانند و به سازندگان اجازه می دهند تا مخاطبان خود را در پینترست افزایش دهند. در پینترست تب تماشا پین‌ها یک فید تمام صفحه از Idea Pins را پیدا می‌کنند تا در آن پیمایش کنند و با محتوای جدید مارک‌ها و سازندگان تعامل داشته باشند، بنابراین Idea Pins همچنان برای همه در دسترس است.

ایجاد در پینترست متفاوت است. سازندگان در پینترست سلیقه ساز هستند. Pinterest محیطی است که به طور خاص برای احساس مثبت بیشتر طراحی شده است، جایی که مردم الهام می گیرند و ایده های نویسنده را زنده می کنند. این به معنای تعامل مؤثرتر است، نه معیارهای بیهودگی. ایده ها ظاهر می شوند، نه اینکه در جدول زمانی ناپدید شوند.

منبع

معرفی ذخیره با یک کلیک برای وب
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.