Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

امروز ما مجموعه‌ای از فعالیت‌های سلامت عاطفی را راه‌اندازی می‌کنیم که اگر افراد استرس، مضطرب یا غمگین هستند، می‌توانند مستقیماً از طریق برنامه ما انجام دهند.

این فعالیت های هدایت شده با کمک کارشناسان سلامت عاطفی در ایجاد شده است Brainstorm، آزمایشگاه نوآوری سلامت روان استانفوردو به توصیه از سلامت عاطفی واضح و خط ملی نجات خودکشی. هر تمرین یک روش تعاملی برای بهبود خلق و خوی افراد، از ابزارهای تمدد اعصاب گرفته تا تمرینات شفقت به خود، به افراد ارائه می دهد.

هنگامی که افراد به دنبال چیزهایی مانند “نقل قول های استرس”، “اضطراب کار” یا سایر عباراتی هستند که نشان می دهد ممکن است آنها احساس غرق شدن کنند، سرنخی برای کشف این منابع خواهند دید. این تجربه به معنای جایگزینی مراقبت حرفه ای نیست، اما در صورت نیاز به حمایت می تواند به کسی کمک کند.

یافتن رفاه در پینترست

مثل همیشه، اگر کسی به دنبال چیزی مرتبط با آسیب رساندن به خود است، ما همچنان او را به خط حیاتی پیشگیری از خودکشی ملی هدایت می کنیم، که تنها با دو کلیک می تواند به آن دسترسی پیدا کند.

این منابع با بقیه پینترست متفاوت به نظر می رسند و دلیل آن این است که تجربیات به طور جداگانه ذخیره می شوند. تعامل افراد با این فعالیت ها خصوصی است و با حساب آنها مرتبط نیست. این بدان معناست که ما توصیه‌ها یا تبلیغاتی را براساس استفاده آنها از این منابع نشان نمی‌دهیم. پینترست همچنین ردیابی نمی کند که چه کسی از آنها استفاده می کند. تمام فعالیت ها به صورت ناشناس با استفاده از یک سرویس شخص ثالث ذخیره می شود.

کمک به یک چهارم میلیارد نفر برای یافتن الهام
حتما بخوانید

این مجموعه از فعالیت‌های سلامت عاطفی در هفته‌های آینده در برنامه iOS و Android ما (نسخه 7.25) برای همه در ایالات متحده در دسترس خواهد بود. امیدواریم در آینده این تجربه در دسترس همه پینرها باشد.

فعالیت های بهزیستی عاطفی

آنچه در این مقاله میخوانید:

چرا این کار را می کنیم

مردم به پینترست می آیند تا ایده هایی پیدا کنند، الهام بگیرند و روی خودشان، علایق و آینده شان تمرکز کنند. یکی از راه‌های اصلی برای یافتن الهام، جستجو است: از فعالیت‌های تابستانی تا راه‌های خلاقانه برای ابراز وجود.

اما می دانیم که زندگی همیشه به اندازه اینترنت الهام بخش نیست. مطابق با مراکز کنترل بیماریبیش از 50 درصد از آمریکایی ها در مقطعی از زندگی خود با یک بیماری یا اختلال روانی تشخیص داده می شوند.

احساسات و تجربیات واقعی به صورت آنلاین به زندگی ما منتقل می شود. به عنوان مثال، در سال گذشته میلیون‌ها جستجوی مربوط به سلامت عاطفی در Pinterest در ایالات متحده وجود داشت.

در طول سال‌ها، ما با کارشناسان کار کرده‌ایم تا به افرادی که در مضیقه هستند کمک کنیم تا به منابع حمایتی دسترسی پیدا کنند. ما با هم می‌خواستیم تجربه‌ای دلسوزانه‌تر و عملی‌تر ایجاد کنیم که تلاش می‌کند به طیف عاطفی گسترده‌تری از آنچه پین‌کننده‌ها ممکن است به دنبال آن هستند، بپردازد.

نه همه

این تجربه یکی از چیزهای جدیدی است که ما در تلاش هستیم تا پینترست را به مکانی الهام بخش و دلپذیر برای همه تبدیل کنیم. هدف ما این است که با مردم در جایی که هستند ملاقات کنیم و آنها را با ابزارهایی که می‌توانند به صورت آفلاین با خود ببرند و در هر زمانی در زندگی واقعی استفاده کنند، متصل کنیم. ما به بهبود تجربه ادامه خواهیم داد، با کارشناسان بهداشت بیشتری کار خواهیم کرد و این منابع را در دسترس افراد بیشتری در سراسر جهان قرار خواهیم داد.

Pinterest اکنون به زبان عبری در دسترس است
حتما بخوانید

– آنی تا، مدیر محصول پینر

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.