Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

امروز ما حالت تاریک را راه اندازی می کنیم، یک ویژگی جدید که رابط Pinterest را در برنامه iOS و Android تیره می کند. ما از بسیاری از پینرها می شنویم که Pinterest چگونه روزهای خود را به پایان می رساند – به برنامه های الهام بخش و پین های آرامش بخش قبل از خواب نگاه می کنند (ویدئوهای آرامش بخش 474٪ افزایش یافته و جستجو برای پس زمینه تلفن های آرامش بخش تا 77٪). همچنین شنیده‌ایم که پس‌زمینه‌های سفید زمانی که به دستور پخت غذا، سفرهای رویایی و آخرین یافته‌های مد ختم می‌شوند، می‌توانند خیلی روشن باشند.

هنگامی که محصولات جدید ایجاد می کنیم، به درخواست های Pinners نگاه می کنیم و حالت تاریک (مشابه به روز رسانی هیئت مدیره گروهی که اخیرا منتشر شده است) در بالای لیست قرار داشت. و بنابراین، ما به پینرها در سراسر جهان این توانایی را می‌دهیم که Pinterest را به حالت تاریک تغییر دهند که می‌تواند کمتر خسته کننده باشد، برای مرور شبانه بهتر و در برخی موارد برای عمر باتری مفید باشد.

برای فعال کردن حالت تاریک در پینترست در iOS، به تنظیمات گوشی خود بروید و «Display & Brightness» و سپس گزینه Dark mode را انتخاب کنید. برنامه Pinterest به طور پیش فرض از تم دستگاه شما پیروی می کند. در اندروید، حالت تاریک را در تنظیمات برنامه Pinterest یا تنظیمات تلفن انتخاب کنید.

این ویژگی به صورت جهانی در آخرین نسخه های Pinterest برای iOS و Android در حال اجراست.

ممنون مامان! ارسال سوپرایز روز مادر
حتما بخوانید

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.