Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

سازندگان با شراکت های برند موجود که محتوای برند ایجاد می کنند، با ابزار جدیدی که برچسب “مشارکت های پولی” را به پین ​​های ایده اضافه می کند، زمان آسان تری برای افشای روابط پولی خواهند داشت.

می دانیم که بسیاری از سازندگان با برندها همکاری کرده اند و می خواهند محتوای برند خود را در Pinterest تبلیغ کنند. امروز یک ابزار مشارکت پولی جدید را در نسخه بتا معرفی می‌کنیم که به سازندگان اجازه می‌دهد اطلاعات مشارکت‌های پولی خود را افشا کنند. سازندگانی که محتوای برند را ایجاد می‌کنند، می‌توانند مارک‌ها را مستقیماً به پین‌های ایده‌شان اضافه کنند، و زمانی که برند برچسب را تأیید کرد، پین ایده شامل یک برچسب «مشارکت پولی» می‌شود. این ابزار افشای شراکت با برند و استفاده از تجربه آنها برای ایجاد ارتباط واقعی با پینرها را برای سازندگان آسان تر می کند.

تمرکز ما بر ایجاد بستری برای سازندگان بر اساس الهام است، نه تأثیرگذاری و سرگرمی. با این آخرین به‌روزرسانی‌ها، سازندگان می‌توانند محتوای خود را کاربردی‌تر و قابل خریدتر کنند، درآمد کسب کنند و به راحتی با برندها همکاری کنند. ما ابزار برچسب‌گذاری محصول Idea Pins را برای همه حساب‌های تجاری در ایالات متحده و بریتانیا عرضه می‌کنیم و در ماه‌های آینده به ارائه دسترسی به مشارکت‌کنندگان بین‌المللی ادامه خواهیم داد. ابزار مشارکت پولی اکنون برای نویسندگان منتخب در ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، استرالیا، ایرلند، نیوزیلند، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، آلمان، سوئیس، اتریش، سوئد، برزیل، آرژانتین، مکزیک، شیلی، کلمبیا و پرو

منبع

با معلمان کارآفرین Pinterest آشنا شوید
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.