Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

امروز، Pinterest پورتال ادعای محتوای خود را به عنوان یک ابزار کاملاً جدید معرفی می کند که به سازندگان اجازه می دهد محتوای خود را ادعا کنند و تصمیم بگیرند که آیا و چگونه آن را در Pinterest نشان می دهد یا خیر.

از سازندگان شنیده‌ایم که آنها به کنترل بیشتری روی مکان ظاهر شدن محتوایشان نیاز دارند، از جمله توانایی حذف نسخه‌های موجود و آینده محتوایشان، و ما می‌خواهیم به فعال کردن این کنترل کمک کنیم.

پینترست همیشه راهی برای سازندگان، برندها و ناشران در سرتاسر جهان بوده است تا محتوای خود را به نمایش بگذارند و ارزش بیافزایند. Pinterest برای هدایت ترافیک به سمت سازندگان اصلی طراحی شده است که از یادگیری مخاطبان جهانی جدید در مورد کارشان سود می برند.

ما اخیراً با گروه منتخبی از سازندگان محتوای مهمان کار کردیم تا مطالبه محتوای شما و کنترل نحوه نمایش آن در Pinterest را آسان‌تر کنیم. بر اساس بازخورد این گروه از نویسندگان، ما به اصلاح و بهبود پورتال ادامه خواهیم داد.

برای شروع، سازندگان محتوا می توانند ارسال کنند درخواست پورتال ارسال محتواو در صورت تایید درخواست شما، می‌توانید محتوای اصلی را دانلود کرده و از میان گزینه‌های اجرایی زیر انتخاب کنید:

  • فقط مال من: نسخه های موجود و آینده تصاویر را از Pinterest حذف کنید، به جز پین هایی که در ابتدا ذخیره کردم.
  • فقط وب سایت: نسخه های موجود و آینده تصاویر را از Pinterest حذف کنید، به جز پین هایی که به من پیوند دارند وب سایت های ادعا شده. (این گزینه فقط در صورتی در دسترس خواهد بود که وب سایت ادعایی داشته باشید.)
  • همه را مسدود کنید: تمام نسخه های موجود و آینده این تصاویر را از Pinterest حذف کنید.

هنگامی که دارنده حق چاپ یک تصویر خاص را آپلود می کند، می تواند به ما بگوید که آیا می خواهد آن تصویر در Pinterest ظاهر شود یا خیر. اگر آنها تصمیم بگیرند یک تصویر را مسدود کنند، ما هر تصویر منطبقی را که بتوانیم شناسایی کنیم حذف خواهیم کرد.

هر ماه، بیش از 450 میلیون نفر در سراسر جهان به پینترست دسترسی پیدا می‌کنند و به دنبال ایده‌ها، محصولات و خدماتی هستند تا به آنها کمک کند زندگی مورد علاقه خود را بسازند. محتوای موجود در Pinterest برای این اکوسیستم ضروری است و یکی از اولویت‌های اصلی ما ادامه همکاری با سازندگان برای تبدیل Pinterest به الهام‌بخش‌ترین، جامع‌ترین و کاربردی‌ترین محتوا است.

پورتال ارسال محتوا اکنون برای گروه منتخبی از سازندگان محتوا دعوت شده در سراسر جهان در دسترس است و ما در تلاش هستیم تا آن را برای سازندگان بیشتری در دسترس قرار دهیم. می توانید در سایت ما اطلاعات بیشتری کسب کنید مرکز کمک.

منبع

ابزارهای جدید برای همکاری با خانواده و دوستان در Pinterest
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.