Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

امروز شروع به راه‌اندازی تب بعدی می‌کنیم، مکانی که کاملاً به افراد و تابلوهایی که در Pinterest دنبال می‌کنید اختصاص داده شده است.

یکی از بهترین راه‌ها برای کشف ایده‌های جدید این است که ببینید افراد و برندهایی که سلیقه شما را به اشتراک می‌گذارند چه چیزی را پس انداز می‌کنند. با ورود به برگه بعدی، اکنون به راحتی می‌توانید آخرین پین‌ها را از همه افرادی که دنبال می‌کنید، به ترتیبی که آنها را ذخیره کرده‌اند، ببینید.

در گفتگو با Pinners متوجه شدیم که برخی از افراد فقط به دنبال ارجاع هستند، در حالی که برخی دیگر دوست دارند فید خود را مدیریت کنند و اکثر مردم هر دو را می خواهند. اکنون این فرصت را دارید که از توصیه‌های شخصی‌شده در فید اصلی خود الهام بگیرید یا به برگه‌ای بروید که به آخرین پین‌های افرادی که دنبال می‌کنید اختصاص داده شده است.

با کلیک بر روی دکمه “+” در بالای برگه بعدی، می توانید ببینید و کنترل کنید که چه کسانی را دنبال می کنید. در آنجا همچنین می توانید افراد بیشتری را برای دنبال کردن بر اساس علایق خود بیابید و همه چیزهایی را که دیگر مرتبط نیستند لغو دنبال کنید.

برگه بعدی طی چند هفته آینده برای همه در دسترس خواهد بود. از امروز در pinterest.com و برنامه‌های iOS (نسخه 6.46) و اندروید (نسخه 6.56) عرضه می‌شود.

منبع

پین کردن از اینترنت اکسپلورر ۷ و ۸
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.