Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

بدون شک زندگی این روزها متفاوت به نظر می رسد. شیوع COVID-19 زندگی مردم را در سراسر جهان مختل می کند، اما دیدن افرادی که مایلند و مایلند با ماندن در خانه نقش خود را در مبارزه با این ویروس انجام دهند، خوب بود.

همانطور که مردم با شرایط عادی جدید سازگار می شوند، برای الهام گرفتن به Pinterest می آیند. در واقع، در گذشته تعطیلات آخر هفته، ما شاهد رکوردشکنی در سراسر جهان با ذخیره ها و جستجوهای بیشتر در پلتفرم نسبت به هر آخر هفته دیگر در تاریخ خود بودیم. همچنین افزایش قابل توجهی در موارد استفاده از جمله برنامه ریزی برای پختن، پیدا کردن طرح های درسی و کاردستی برای بچه ها، و نکاتی برای پرورش سبزیجات وجود داشته است. و در ایالات متحده، افراد بیشتری از همیشه به یکدیگر پین می‌کردند و ایده‌هایی را به اشتراک می‌گذاشتند، با افزایش 34 درصدی پیام‌های ارسال شده با استفاده از ویژگی Send Pin.

امروزه مردم به ایده نیاز دارند. بنابراین ما راه اندازی برگه “امروز” را تبلیغ می کنیم، منبع الهام روزانه با کیوریتور موضوعات و پین های روند این امر کاوش ایده های رایج و به موقع را آسان می کند. در هفته‌های آینده، اطلاعات تخصصی سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری‌ها را در مورد موضوعاتی مانند شستن دست‌ها در طول همه‌گیری ویروس کرونا در اینجا منتشر خواهیم کرد. علاوه بر این، ما همچنین در دسته‌هایی که در حال حاضر داغ هستند، مانند ایده‌های پخت برای بچه‌ها، نکات مراقبت از خود، فیلم‌های خانوادگی مورد علاقه، و دستور العمل‌های غذای راحت، الهام‌بخش را به نمایش می‌گذاریم.

کافی است روی «امروز» در بالای فید خانه در برنامه iOS یا Android ضربه بزنید تا هر روز ایده‌های جدیدی دریافت کنید. توصیه ها شامل چندین موضوع خواهد بود. ما با ایده‌هایی از تیم Pinterest شروع می‌کنیم و ویراستاران مهمان در آینده به آن خواهند پیوست.

در حالی که فید صفحه اصلی همچنان توصیه‌های شخصی‌شده را نشان می‌دهد، برگه Today ایده‌های برتر را بر اساس آنچه در جهان اتفاق می‌افتد و جستجوهای محبوب نمایش می‌دهد.

GIF امروز را برگه کنید

در دسترس‌تر کردن کلاس‌های سلامت عاطفی

جستجو برای “نقل قول های آرامش بخش” در چند هفته گذشته دو برابر شده است، در حالی که “تسکین استرس” و “نقل استرس” سه برابر شده است. بنابراین ما همچنین شروع به راه اندازی جستجوی وب برای در دسترس قرار دادن ویژگی سلامت روان در همه سیستم عامل ها کرده ایم. این بدان معناست که وقتی عباراتی مانند “تسکین استرس” را از روی دسکتاپ یا تلفن خود جستجو می‌کنید، گزینه‌هایی برای بررسی مجموعه‌ای از فعالیت‌های سلامت عاطفی را مشاهده می‌کنید که به شما کمک می‌کند با محتوای متخصصان سلامت عاطفی آرامش داشته باشید و احساس بهتری داشته باشید. یا می توانید مستقیماً به https://wellbeing.pinterest.com/.جستجوی وب دلسوزاینها تنها بخشی از تلاش های ما برای دسترسی آسان به اطلاعات معتبر و تخصصی در Pinterest، علاوه بر موارد زیر است:

  • ولی تجربه جستجوی سفارشی با نتایج کارشناسان (تصویر اینجا)
  • ممنوعیت تبلیغاتی که مدعی ارائه دارو یا درمان یا تلاش برای بهره برداری از بحران است.
  • بنر وب سایتی که به حقایق WHO منتهی می شود
  • یک راه آسان برای گزارش اطلاعات نادرست سلامت با گزینه Health Misinformation در Pins است. ما هر گونه اطلاعات نادرستی را که در مورد COVID-19 پیدا می کنیم حذف می کنیم زیرا اطلاعات ما را نقض می کند سیاست اطلاعات نادرست بهداشتی (اعتبار از سال 2017)

ایمن بمانید، الهام بگیرید

همانطور که مردم در سرتاسر جهان به دنبال الهام گرفتن به Pinterest می‌آیند، ما ایده‌هایی را در برگه Today در ایالات متحده و بریتانیا و همچنین در مکان‌های دیگر مانند فید خانه و جستجو در مکان‌های بیشتری پیشنهاد خواهیم کرد. مثلا آخر هفته گذشته ما بالاترین نرخ تعامل کاربر را در تاریخ این پلتفرم در کشورهایی مانند ایتالیا، فرانسه، اسپانیا و آلمان دیده‌ایم. به عنوان مثال، در فرانسه پس‌انداز نسبت به ماه گذشته تقریباً 30 درصد افزایش یافته است.

در ایالات متحده، جستجو برای “غذاهای یخ زده” در دو هفته گذشته 155٪ افزایش یافته است (در مقایسه با دو هفته قبل)، “کار از خانه” 170٪، و “فعالیت های داخل خانه با بچه ها” 1 افزایش یافته است.0.300%.

تب Today در برنامه های تلفن همراه اکنون در ایالات متحده و بریتانیا در دسترس است و در حال گسترش است. در 13 کشور جدید: آرژانتین، اتریش، برزیل، کانادا، شیلی، کلمبیا، فرانسه، آلمان، هند، اندونزی، ژاپن، مکزیک و سوئیس.

جستجوی ملایم در دسترس است در ایالات متحده و انگلستان، با کشورهای بیشتری در آینده

ما را بررسی کنید ایمن بمانید، الهام بگیرید برای ایده های بیشتر هیئت مدیره. تصاویر با وضوح بالا را پیدا کنید اینجا.

منبع

پینترست، سلام کلمن اسمیت، مدیر عامل سابق دیزنی را به عضویت هیئت مدیره منصوب کرد
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.