Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

با بیش از 200 میلیون نفر که هر ماه ایده های جدیدی را در Pinterest کشف و امتحان می کنند، ما می خواستیم همان روحیه را به فضای فیزیکی بیاوریم. امروز، ما مشتاقیم که افتتاحیه بزرگ Workshop را اعلام کنیم، اولین استودیوی خلاقانه در نوع خود و کلوپ اجتماعی در مقر اصلی Pinterest، با تجهیزات حرفه ای، لوازم هنری و موارد دیگر.

این کارگاه برگرفته از دو باور بود. انجام کاری با دست قدرتمند است و گرد هم آوردن افراد پرشور مختلف جادویی است.

این پادزهر Pinterest برای فرهنگ متصل مجازی است. این یک مقصد آفلاین است که به طور معنی‌داری ماموریت ما را ارتقا می‌دهد و به مردم اجازه می‌دهیم آنچه را که دوست دارند – در زندگی واقعی – کشف کرده و انجام دهند.

و تنها یک قانون در کارگاه وجود دارد: هرگز دست از تلاش برندارید.

ما از همه استقبال می کنیم. پینرها، کارمندان پینترست، اینفلوئنسرها و شرکای تجاری ما می‌توانند پروژه‌هایی ایجاد کنند، تکنیک‌ها را تمرین کنند و مهارت‌ها را آموزش دهند، نکاتی را به اشتراک بگذارند و روابط ایجاد کنند. برنامه های ماهانه و فصلی و رویدادهای ویژه نیز در طول سال ظاهر می شود.

امکانات اضافی شامل کتابخانه الهام بخش، اتاق کنفرانس، آشپزخانه کاملا مجهز، اتاق پرستاری و اتاق دوش است.

در یک طرف فضای Try Wall، حداکثر 20 پروژه دست‌چین شده در دسته‌های محبوب مانند خانه، سبک و غذا برای شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید همین الان و اینجا انجام دهید.

چگونه از داده های اینستاگرام برای افزایش فروش استفاده کنیم
حتما بخوانید

کارگاه جزئیات دیوار با صنایع دستی تمام شده.

اینفلوئنسرهای پینترست که به عنوان Pinsiders نیز شناخته می شوند، فرصتی منحصر به فرد برای ایجاد خلاقیت و ایجاد گفتگوی واقعی با مخاطبان خود دارند تا به پر کردن شکاف بین جاه طلبی و دسترسی کمک کنند. تجهیزات ویدئویی و نورپردازی، زنده کردن ایده‌های Pinterest و اشتراک‌گذاری آن‌ها در پلتفرم‌ها را آسان‌تر می‌کنند. آن‌ها می‌توانند بیننده را در طول این فرآیند راهنمایی کنند، خواه این باشد که چگونه بر چیزی مسلط شود یا در دام‌هایی که باید اجتناب کند، و نکات و ترفندهای شخصی خود را به اشتراک بگذارند. داستان سرایی متفکرانه آنها به دیگران اعتماد به نفس می دهد تا چیزهای جدید را امتحان کنند – هدف نهایی ما.

کارگاه زنان در پینترست با هم می خندند.

شب گذشته بیش از 100 پینسایدر برای شرکت در جشنواره میکس اند میکس از کارگاه بازدید کردند. پاور پینرها مانند استودیو DIY، راستش wtf همچنین سبک آخر هفته مهمانان را با پروژه های مختلف در کلاس های عملی Trypods آشنا کرد. اما رابرتز بازیگر و کارا پریس تهیه کننده برای یک جلسه پرسش و پاسخ روی صحنه رفتند و در مورد موضوعاتی مانند غلبه بر ترس و شک به خود، ریسک کردن و نحوه شروع کسب و کارشان بحث کردند. رمان نویسیک جامعه آنلاین اختصاص داده شده به کتاب های عالی و افرادی که آنها را می خوانند.

سخنرانان زن در یک رویداد Pinterest.

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.