Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

27 آوریل 2022

اسطوخودوس زیباترین رنگ و … ترند بزرگ در سال 2022 است

مثل من به اسطوخودوس وسواس دارید؟ خوب، ما خوش شانس هستیم زیرا اسطوخودوس یکی از برترین ترندهای رنگی برای بهار/تابستان 2022 است. از آنجایی که در حال حاضر می خواهم اسطوخودوس بپوشم، تصمیم گرفتم یک پست ویژه درباره همه چیزهایی که در حال حاضر به آنها وسواس دارم بگذارم. این سایه زیبا بنابراین، به ادامه مطلب بروید!

من یک دسته از قطعات اسطوخودوس واقعاً زیبا و همچنین کفش، کیف و حتی لهجه مو را اضافه کردم. فروشگاه اینستاگرام صفحه زیر این نما بنابراین، اگر در این سایه هستید، آن را بررسی کنید!

نکات آرایشی: من معمولاً دوست دارم اسطوخودوس را با رنگ های سفید، کرم، بژ (در واقع هر یک از سایه های خنثی)، مشکی و نقره ای ست کنم. اگر آماده نیستید که رنگ اسطوخودوس را به رنگ اصلی لباس خود تبدیل کنید، سعی کنید لهجه اسطوخودوس را به ظاهری خنثی تر اضافه کنید. به عنوان مثال، یک کت و شلوار با رنگ خنثی را با یک کیف اسطوخودوس یا پنجه مو ست کنید تا یک لمس تابستانی زیبا داشته باشید.

آیا اسطوخودوس یک روند گذرا است؟ من شخصاً فکر نمی کنم! من فکر می کنم رنگ به جایی نمی رسد زیرا ما در چند فصل گذشته لباس های خنثی زیادی پوشیده ایم و اسطوخودوس همیشه محبوب بوده است بنابراین فکر می کنم قدرت ماندگاری دارد.

مثل همیشه، اینجا کلیک کنید این تصویر را بخر

پیراهن سایز بزرگ Crush i.e. عشق جدید از طریق فروشگاه فرانکی | VivaLuxury
حتما بخوانید

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.