Rate this post

دپارتمان تحریریه تکنولوژی و موبایل مجله خبری سوشالتو ترجمه این مقاله را برعهده داشته است.


AppleInsider توسط مخاطبان خود پشتیبانی می شود و ممکن است به عنوان یک همکار و وابسته آمازون در خریدهای واجد شرایط، کمیسیون دریافت کند. این مشارکت ها بر محتوای سرمقاله ما تأثیر نمی گذارد.

اپل ممکن است یک مک بوک ایر به روز شده را در WWDC 2022 معرفی کند که می تواند به عنوان بخشی از معرفی نسل M2 اپل سیلیکون معرفی شود.

شایعه شده است که اپل به عرضه نسل بعدی تراشه های سیلیکون اپل نزدیک است، به طوری که M2 احتمالاً در WWDC 2022 رونمایی خواهد شد. زمان. زمان.

طبق خبرنامه “Power On” مارک گورمن برای بلومبرگ، هر سخت افزاری که در WWDC ارائه می شود “احتمالاً در سمت Mac قرار دارد”. همچنین گزارش شده است که اپل قصد دارد “مک بوک ایر بعدی را با تراشه های M2 در کنفرانس منتشر کند.”

در حالی که اپل در حال برنامه ریزی برای راه اندازی بود، به نظر می رسید که بحران زنجیره تامین ناشی از قرنطینه های COVID-19 در چین این هدف را به خطر می اندازد. با این حال، Gurman می‌گوید که توسعه‌دهندگان متوجه شده‌اند که کارمندان اپل از «نسل بعدی MacBook Air با برنامه‌های خود» استفاده می‌کنند، احتمالاً برای آزمایش سخت‌افزار قبل از اعلام.

ایده اپل برای معرفی مک بوک ایر به روز شده چندین بار مطرح شده است و به عنوان یکی از اولین محصولات M1، به نظر می رسد یکی از نامزدهای اصلی برای به روز رسانی باشد.

اتحادیه اروپا 4.1 میلیارد یورو جریمه گوگل را برای ادغام جستجو با اندروید تایید کرد
حتما بخوانید

شایعات حاکی از آن است که مک بوک ایر ممکن است ظاهری به روز داشته باشد که با مک بوک پرو 14 اینچی مطابقت داشته باشد. این می تواند شامل نمایشگر ناچ، دوربین 1080p، چندین گزینه رنگی و تغییر بدنه باشد که مخروط امضا را حذف می کند.

اگرچه نظر گورمن بر مک بوک ایر متمرکز است، حداقل 9 مک در حال توسعه با استفاده از تراشه های نسل M2 هستند.

منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.