Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

امروز ما به‌روزرسانی‌هایی را برای برنامه‌ها و وب‌سایت خود برای پین‌کننده‌های دارای معلولیت اعلام می‌کنیم. همه اجزای جدید رابط کاربری Pinterest اکنون برای پینرهای نابینا و کم بینا کاربرپسندتر هستند. در نتیجه، مرور، جستجو و ذخیره ایده ها در Pinterest برای شما بسیار آسان تر است.

ماموریت ما این است که به شما کمک کنیم آنچه را که دوست دارید کشف کنید و انجام دهید، و ما می خواهیم همه در این ماموریت مشارکت داشته باشند. به همین دلیل است که ما شریک هستیم فانوس دریایی برای نابینایان و کم بینا برای درک بهتر اینکه چگونه می توانیم Pinterest را برای افرادی با سطوح بینایی مختلف مفیدتر کنیم.

پس از صحبت با پینرها و یادگیری نحوه عملکرد پینترست (و کار نکردن) برای آنها، ما یک ممیزی دسترسی انجام دادیم و لیستی از زمینه هایی را برای بهبود ایجاد کردیم. برخی از آنها عبارتند از:

  • پشتیبانی از صفحه‌خوان بهبودیافته ثبت، مشاهده و ذخیره را آسان‌تر و راحت‌تر می‌کند.
  • بهبود حساسیت کنتراست رنگ پالت های رنگی ما را خواناتر و برای چشم آسان تر می کند. این به ویژه برای سنجاق هایی که به رنگ های روشن حساس هستند و برای کسانی که بینایی ضعیفی دارند مفید است.
  • نشانگرهای فوکوس به افراد مبتلا به اختلالات حرکتی یا بینایی کمک می کند تا از صفحه کلید یا سایر دستگاه های ناوبری استفاده کنند تا ببینند کدام قسمت از سایت در فوکوس است.
    تمرکز نشانگرها بر روی Pinterest

ما نیز ایجاد کرده ایم بهترین شیوه های دسترسی برای مهندسان و طراحان، علاوه بر یک کتابخانه UI جدید با اجزای موجود. همانطور که Pinterest را توسعه و طراحی می کنیم، اکنون بررسی های دسترسی در حال انجام است تا مطمئن شویم نمادها و مؤلفه ها را برای هر ویژگی جدید به وضوح برچسب گذاری کرده ایم.

جستجوی هدایت شده: راهی جدید برای یافتن آنچه به دنبال آن هستید
حتما بخوانید

ما همچنان پینترست را برای همه قابل دسترس تر می کنیم. ما پیشرفت چشمگیری در به‌روزرسانی پلتفرم‌های iOS و وب خود برای برآورده کردن بیشتر استانداردهای دسترسی داشته‌ایم، و در حال کار بر روی آوردن این تغییرات به‌زودی در اندروید هستیم.

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.