Rate this post

دپارتمان تحریریه تکنولوژی و موبایل مجله خبری سوشالتو ترجمه این مقاله را برعهده داشته است.


AppleInsider توسط مخاطبان خود پشتیبانی می شود و ممکن است به عنوان یک همکار و وابسته آمازون در خریدهای واجد شرایط، کمیسیون دریافت کند. این مشارکت ها بر محتوای سرمقاله ما تأثیر نمی گذارد.

در کنار بسته باتری MagSafe 80 دلاری و Rosetta Stone، بهترین معاملات روز دوشنبه شامل AirPods Pro بازسازی شده با قیمت 140 دلار، یک زنگ ویدیویی 52 دلاری، یک SSD WD My Passport 117 دلاری و موارد دیگر است.

هر روز، AppleInsider فروشگاه‌های آنلاین را جستجو می‌کند تا معاملات محصولات را پیدا کند، از جمله سخت‌افزار اپل، تلویزیون‌های هوشمند، دوربین‌ها، لوازم جانبی و غیره. بهترین پیشنهادها در پست پیشنهاد روزانه ما ترکیب می شوند.

برای برخی از خرده‌فروش‌ها، اقلام موجود در انبار ممکن است همچنان برای خرید با قیمتی با تخفیف در دسترس باشند، اما بعداً ارسال می‌شوند. از آنجایی که تخفیف‌های آمازون به سرعت ناپدید می‌شوند، ممکن است نخواهید منتظر برخی از معاملات باشید، فقط در صورتی که بدون هشدار تمام شوند.

بهترین پیشنهادات برای 30 می

سایر بهترین معاملات هنوز موجود است

بهترین پیشنهادات برای 29 می

معاملات اضافی

بهترین قیمت ها برای اپل

AppleInsider و نمایندگی‌های مجاز اپل نیز معاملات ویژه‌ای را روی سخت‌افزار Mac و iPad اجرا می‌کنند که نه تنها پایین‌ترین قیمت را برای بسیاری از اقلام به شما می‌دهد، بلکه پاداش‌های مربوط به لوازم جانبی، نرم‌افزار و موارد دیگر را نیز ذخیره می‌کند. در اینجا فقط چند مورد از تبلیغاتی که در این هفته اجرا می شود آورده شده است:

منبع

وب‌کم 4K از گیمبال داخلی برای دنبال کردن شما استفاده می‌کند، کنترل ژست‌ها را فعال می‌کند
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.