Rate this post

دپارتمان تحریریه تکنولوژی و موبایل مجله خبری سوشالتو ترجمه این مقاله را برعهده داشته است.

محتوا
بستن

شرط می بندم که هر یک از ما قدردان راحتی هستیم و با برداشته شدن قرنطینه در سراسر جهان، سفر به کافی شاپ یا کتابخانه محلی برای انجام کار ناگزیر مکرر خواهد شد. و برای کمک به شما در کار و تعامل با دستگاه های خود در حال حرکت، MOFT بسته حومه شهری را ارائه می دهد. مجموعه ای از کیف حمل لپ تاپ و پایه تلفن گیره ای که برای بهبود تجربه کاری شما طراحی شده است.

و این مقاله در مورد تجربه من با این مجموعه لوازم جانبی در چند ماه گذشته صحبت می کند.


مجموعه MOFT حومه شهری

راحتی اضافه شده است

ست رفت و آمد شهری MOFT مجموعه کاملی از لوازم جانبی برای حمل در صورت نیاز به کار از راه دور است. کیف حمل لپ‌تاپ محافظت و جابجایی آن را آسان می‌کند و در مواقع نیاز به عنوان پایه‌ای ارگونومیک عمل می‌کند. از طرف دیگر، پایه تلفن یک لوازم جانبی کوچک و مفید است که به پشتیبانی از تلفن شما در زوایای عالی کمک می کند و در عین حال به عنوان یک کیف پول باریک عمل می کند.

ویدیوی جیبی روز

کیف لپ تاپ MOFT

آستین لپ تاپ MOFT روی میز با زاویه 15 درجه قرار می گیرد منبع: آرین سورن برای Pocketnow

قاب خارجی MOFT برای حمل لپ تاپ از چرم گیاهی ساخته شده است. در زیر این لایه یک قطعه جامد از مواد بازیافتی وجود دارد که سطح خاصی از استحکام را برای تحمل وزن دستگاه شما فراهم می کند. درپوش درپوش آهنرباهایی را نیز در خود جای داده است که به آن اجازه می‌دهد در جای خود بچسبد و از ساختار متفاوتی که توسط مکانیزم تاشو منحصر به فرد لوازم جانبی تشکیل شده است، پشتیبانی کند.

بهترین تخفیف‌های امروز: ASUS TUF Dash 15، تلویزیون هوشمند 4K سری کلاس 4 TCL و موارد دیگر
حتما بخوانید

کیف حمل لپ تاپ در دو سایز 14 اینچی و 16 اینچی موجود است و می تواند برای اکثر اولترابوک های موجود در بازار مناسب باشد. من دقیق اشاره کردم ابعاد داخلی در جدول زیر

گزینه عرض طول ضخامت
14 اینچ 305 میلی متر 215 میلی متر 17 میلی متر
16 اینچ 360 میلی متر 250 17 میلی متر

متأسفانه از آنجایی که من یک لپ تاپ گیمینگ دارم، نمی توانم از ویژگی sleeve به درستی استفاده کنم. اما استفاده از آن به عنوان پایه لپ تاپ تجربه بسیار خوبی بود.

قاب لپ تاپ MOFT در زیر Legion Y540 قرار می گیرد منبع: آرین سورن برای Pocketnow.

مزیت اصلی آن پایه پایداری است که در هنگام تایپ روی صفحه کلید فراهم می کند. علاوه بر این، از آنجایی که فن های لپ تاپ من در پایین هستند، زاویه 15 درجه به عنوان راه ایده آل برای دریافت جریان هوا عمل می کند. کیف حمل لپ تاپ نیز تقریباً در زیر دستگاه من ناپدید می شود، که بدون اینکه میز کارم را کهنه به نظر برساند، دو ویژگی مهم به من می دهد. همچنین، من زیاد از حالت 25 درجه استفاده نکرده ام، اما اگر می خواهید صفحه نمایش شما بلندتر باشد، ارتفاع مورد نیاز را اضافه می کند.

پایه تلفن MOFT Snap-On

چسباندن موفت روی پایه گوشی آیفون 12 از طریق magsafe منبع: آرین سورن برای Pocketnow

لوازم جانبی بعدی در ست رفت و آمد شهری، پایه تلفن Snap-On است. MOFT این لوازم جانبی «نامرئی» لپ‌تاپ و گوشی‌های هوشمند را مدت‌ها قبل از ورود لوازم جانبی آیفون MagSafe می‌ساخت. اما معرفی آرایه مغناطیسی استفاده از این وسیله جانبی را راحت تر کرده است.

پایه تلفن اغلب در پشت آیفون من قرار می گرفت. من از استفاده از آن به عنوان یک ابزار پشتیبان زمانی که نیاز به دنبال کردن یک دستور غذا یا تماشای یک برنامه در حالی که در حال خوردن میان وعده هستم لذت بردم. هر یک از حالت‌های Portrait، Landscape و Landscape at Height (که MOFT آن را حالت کنفرانس ویدیویی می‌نامد) عالی عمل می‌کند.

زاویه دوربین ارائه شده توسط هر یک از این حالت ها کمتر است – مانند وب کم جلویی پایین Legion Y540 – اما بهتر از این است که به دنبال یک پایه یا مکانیزم پشتیبانی باشید.

از نظر عملکرد کیف پول، امکان ذخیره کارت برای من یک امتیاز بود، زیرا کیف پولی نازکی با ارزش احساسی دارم که از جیب من خارج نمی شود. اما من می‌توانم سه کارت را بدون زحمت در آن جا بگذارم، اگرچه اگر می‌خواهید کارت چهارم را نگه دارید، فضای زیادی وجود ندارد. من همچنین دریافتم که اگر فقط دو کارت را نگه دارید، درج و حذف کارت آسان تر خواهد بود.


افکار نهایی

به طور کلی، در حالی که لوازم جانبی گران‌تر هستند، مجموعه مسافرتی شهری MOFT مجموعه‌ای است که می‌توانید اگر راه‌حل‌های ظریفی می‌خواهید که به خوبی کار می‌کنند، خریداری کنید. این مجموعه می تواند هدیه ای عالی برای دوستان و خانواده شما باشد که به زودی به سر کار باز می گردند!

طبق تجربه من، استفاده از روکش چرمی گیاهی لوازم جانبی را تمیز نگه می دارد و بعد از چند ماه استفاده ظاهری عالی به آن می بخشد. با بازگشت به کیف حمل لپ‌تاپ، به من این امکان را داد که لپ‌تاپم را روی سطحی قرار دهم که همیشه تمیز باشد و هیچ پرز یا ذره‌ای را جمع نمی‌کند. این بدان معنی بود که هواداران در پایگاه بیشتر هوای تمیز را جذب می‌کردند، که باعث کاهش تلاش من برای تمیز کردن لپ‌تاپ شد.

وقتی صحبت از پایه تلفن شد، در حالی که این لوازم جانبی نیاز به یادگیری پیدا کردن محل نصب آن بدون برداشتن آن از تلفن شما دارد، زوایای مختلف آن آن را به یک وسیله جانبی مفید تبدیل می کند که می توان آن را یک وسیله ضروری نامید. حتی کمی وزن اضافه می کند که حس آیفون 12 را در دست من بهبود می بخشد، اما اگر می خواهید گوشی خود را سبک نگه دارید، این را در نظر داشته باشید.

شما همچنین می توانید لوازم جانبی را جداگانه خریداری کنید اگر ترجیح می دهید از یکی بیشتر از دیگری استفاده کنید.

عکس محصول ست حومه شهری MOFT

مجموعه MOFT حومه شهری

راحتی اضافه شده است

ست رفت و آمد شهری MOFT مجموعه کاملی از لوازم جانبی برای حمل در صورت نیاز به کار از راه دور است. کیف حمل لپ‌تاپ محافظت و جابجایی آن را آسان می‌کند و در مواقع نیاز به عنوان پایه‌ای ارگونومیک عمل می‌کند. از طرف دیگر، پایه تلفن یک لوازم جانبی کوچک و مفید است که به پشتیبانی از تلفن شما در زوایای عالی کمک می کند و در عین حال به عنوان یک کیف پول باریک عمل می کند.منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.