Rate this post

کیبوردهای Logitech MX Keys Mechanical (پایین) و MX Keys Mini (بالا).
افزایش دادن / کیبوردهای Logitech MX Keys Mechanical (پایین) و MX Keys Mini (بالا).

شارون هاردینگ

مختصر مشخصات: Logitech MX Keys Mechanical
سوئیچ ها Kailh با مشخصات کم لمسی، کلیکی یا خطی
کلیدهای پلاستیک ABS
گزینه های اتصال بلوتوث کم انرژی یا دانگل USB-A 2.4 گیگاهرتز
نور پس زمینه سفید
اندازه 17.08 x 5.18 x 1.03 اینچ
(433.85×131.55×26.1 میلی متر)
وزن 1.35 پوند (612 گرم)
ضمانت 1 سال
قیمت (قیمت خرده فروشی پیشنهادی) 170 دلار

با ظاهری مناسب برای دفتر، نورپردازی شیک، کنترل بی سیم چندین رایانه شخصی، و نرم افزار ساده، همه اینها با نامی معتبر پشتیبانی می شوند. کلیدهای مکانیکی لاجیتک MX (MSRP 170 دلار) صفحه کلید بی سیم روز سه شنبه معرفی شد و MX Keys Mini کوچکتر (150 دلار) نقطه ورود محکم و راحت به صفحه کلیدهای مکانیکی است.

اگر کیبوردهای جدید آشنا به نظر می رسند، به این دلیل است که ظاهر و ویژگی های آن ها الهام گرفته شده است کلیدهای MX (120 دلار) و MX Keys Mini Wireless Membrane (به ترتیب 100 دلار)، اما با کلیدهای مکانیکی کلیکی، لمسی یا خطی با مشخصات پایین. این نوع طراحی است که باعث می شود بسیاری از افراد برای اولین بار یک صفحه کلید مکانیکی را امتحان کنند. اما هنگامی که آن را با سایر صفحه کلیدهای مکانیکی بی سیم مقایسه می کنید، می توانید ویژگی های بیشتری را پیدا کنید، از جمله برخی از آنها که کاربران قدرتمند از دست خواهند داد، با هزینه کمتر.

حفظ مشخصات محتاطانه

من تمایل دارم که مراقب صفحه کلیدهای مکانیکی کم مشخصات باشم. برخی از انتخاب‌های بی کیفیتی که با سوئیچ‌های کوچک، نرم و خطی با مشخصات پایین و کلیدهای تخت امتحان کرده‌ام، کمی مرا ترسانده‌اند. آنها به دلیل مزیت سرعت فرضی خود در بین گیمرها محبوب هستند، اما شما باید به اندازه کافی رقابتی باشید (من نیستم) تا تفاوت زیادی ایجاد کنید.

سامسونگ و iFixit برنامه تعمیر گوشی و تبلت پرچمدار را راه اندازی کردند
حتما بخوانید

اما با ارتفاع کمی بیشتر از سایر گزینه های کم مشخصات و مشخصات نیروی محرک بالاتر، سوئیچ های موجود در کلیدهای MX سازش خوبی را نشان دادند. آنها همچنان مانند صفحه کلید لپ‌تاپ به سرعت عمل می‌کردند، در حالی که هنوز یک سواری راحت را برای کسانی که به سوئیچ‌های مکانیکی با اندازه کامل عادت داشتند، فراهم می‌کردند.

می‌توانید MX Keys Mechanical را با آنچه لاجیتک به من گفت سوئیچ‌های لمسی، کلیکی یا خطی اختصاصی ساخته شده توسط Kailh هستند، دریافت کنید. هر سه نوع دارای مسافت 3.2 میلی متری هستند، در 1.3 میلی متر حرکت می کنند و برای فعال کردن به 55 گرم نیرو نیاز دارند. ویژگی های حرکتی سوئیچ ها آنها را شبیه به سوئیچ های کم مشخصات Kailh Choc می کند، اما به نیروی محرک بیشتری نیاز دارند (در مقایسه با 45 گرم).

من عمدتا از نسخه لمسی کیبورد استفاده کردم و نرم نبود. در مقایسه با اندازه کامل گیلاس MX قهوه ای چرخ گیر (4 میلی متر / 2 میلی متر / 55 گرم)، کلیدهای قهوه ای MX دکل های مکانیکی سریع تر فعال می شوند و احتمالاً به دلیل سفر کوتاه تر هستند.

در همان زمان، آنها برآمدگی قابل توجهی را که سوئیچ های لمسی به آن معروف هستند، حفظ کردند. سوئیچ‌های سطح پایین به طور قابل توجهی کوتاه‌تر از اندازه کامل جایگزین بودند، هنگام تایپ سریع احساس تند و تیز می‌کردند، اما همچنان احساس می‌کردم که سفر راحت‌تری داشتم تا بدانم هر کلید را می‌زنم. و نیروی محرک بالاتر به من کمک کرد تا از اشتباهات املایی جلوگیری کنم.

حتی سوئیچ های با مشخصات پایین مانند آنچه در داخل است وجود دارد لاجیتک G915 Lightspeed (250 دلار) صفحه کلید بی سیم (2.7mm/1.5mm/50g). در مقایسه با G915 با سوئیچ های لمسی، MX Keys Mechanical به طور قابل توجهی کوتاه تر بود، اما برآمدگی لمسی کمی کمتر قابل توجه بود. صدای کلیدهای لمسی در MX Keys Mechanical تقریباً به اندازه سایر کیبوردهای سوئیچ قهوه ای بلند بود، با صدایی خفیف و با صدای بلندتر هنگام ضربه زدن به ضربه لمسی و صدای پلاستیکی تر در هنگام بازگشت کلید.

من زمان بسیار کمتری را با نسخه‌های خطی و کلیکی صفحه‌کلید گذراندم، اما از عمق سوئیچ‌های خطی علیرغم سفر کوتاه و فقدان پانچ لمسی، شگفت‌زده شدم. اگرچه سوئیچ های خطی نرم تری وجود دارد. در همین حال، سوئیچ های کلیکی، همانقدر پر سر و صدا و غرورآمیز بودند که من برای سوئیچ های مکانیکی آبی امیدوار بودم.

من گاهی اوقات صدای زنگ فلزی آزاردهنده ای را هنگام تایپ تهاجمی شنیدم، به خصوص با فاصله. رقیب Razer Pro Type Ultra (قیمت خرده فروشی پیشنهادی 160 دلارصفحه کلید بی سیم با فوم جذب کننده صدا با این مشکل مقابله می کند، اما فقط با سوئیچ های خطی عرضه می شود.

مقاله فوق مربوط به تکنولوژی توسط تیم ترجمه وب سایت مجله ای سوشالتو منتشر شده است.

منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.