Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

هر روز، افراد بیشتری را می بینیم که به فید لینکدین خود روی می آورند تا در گفتگوهای غنی درباره دنیای کار شرکت کنند، به دیدگاه های مختلف گوش دهند و از آنچه در جهان می گذرد به روز باشند. تیم‌های ما دائماً در تلاش هستند تا به ایجاد مکالمات مرتبط و سازنده کمک کنند که به تجربه اعضا ارزش می‌افزاید، حس تعلق و جامعه را تقویت می‌کند و اعضا را برای برقراری ارتباط با اطمینان و وضوح توانمند می‌سازد.

بخش مهمی از این کار گوش دادن به اعضای ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نیازها و خواسته های آنها از پلت فرم ما است. کلمه‌ای که همیشه می‌شنویم، تمایل به شفافیت بیشتر و درک نحوه عملکرد کانال لینکدین است. همچنین سؤالاتی در مورد انواع مکالمه‌هایی که در لینکدین مورد استقبال قرار می‌گیرند، نحوه توزیع محتوا در پلتفرم، نحوه خدمت‌رسانی الگوریتم‌های ما به جوامع خاص و کارهایی که برای حذف سوگیری انجام می‌دهیم، دریافت کردیم.

از امروز و طی چند هفته آینده، ما Feed Mythbusting را منتشر خواهیم کرد، مجموعه‌ای از پست‌های وبلاگ و محتوای پلتفرم که به این سؤالات و موارد دیگر پاسخ می‌دهد تا بهتر بفهمیم محصول ما چگونه کار می‌کند و به باورهای غلط و فرضیات رایج رسیدگی می‌کند. هدف نهایی ما این است که درباره آنچه درباره فید فکر می کنیم و چگونه کار می کنند، صحبت کنیم.

دو ویدیوی اول ما در این مجموعه به دو سوال پاسخ می‌دهند: «از چه نوع مکالماتی در لینکدین استقبال می‌شود؟» و «معنای حرفه ای بودن محتوا در لینکدین چیست؟» آنها را در زیر بررسی کنید!

4 تاکتیک قدرتمند لینکدین برای تقویت رشد شما
حتما بخوانید

منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.