Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

13 آوریل 2022

مجموعه کپسول Net-a-Porter x Jacquemus هر چیزی است که برای تعطیلات به آن نیاز دارید

بر کسی پوشیده نیست که Jacquemus یکی از طراحان مورد علاقه من است و سال به سال در کمد لباس تعطیلات من است. من عاشق پالت رنگی پر جنب و جوش، سیلوئت های اغراق آمیز، و سادگی قطعات او هستم، به همین دلیل است که من در مورد کار او بسیار هیجان زده هستم. مجموعه کپسول Net-a-Porter x Jacquemus!

من این مجموعه کپسولی را دوست دارم زیرا طیف گسترده ای از همه چیز از لباس و لوازم جانبی گرفته تا لباس شنا و غیره را ارائه می دهد. دلیل دیگری که من به آن وسواس دارم این است که رنگ های روشن زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما رنگ های خنثی زیادی نیز وجود دارد که می توانید به راحتی آنها را با رنگ های روشن ترکیب کنید یا اگر رنگ کاملاً به سبک شما نیست، آنها را با رنگ های خنثی دیگر جفت کنید. .

از آنجایی که تطبیق پذیری چیزی است که من اغلب در مورد آن صحبت می کنم، فکر می کنم مناسب است در اینجا به آن اشاره کنم. یکی از دلایلی که من خیلی فداکارم ژاکموس این به این دلیل است که طرح های او کیفیت بی انتها خاصی دارند. من چیزهایی دارم که 4-5 فصل قدیمی هستند که در حال حاضر به همان زیبایی به نظر می رسند که اولین بار آنها را دریافت کردم. این برای من مهم است زیرا دوست دارم چیزهایی را که دوست دارم بپوشم و فصل به فصل آنها را بپوشم.

این شلوار ماکرام گشاد دیون لی بهترین یافته من در Nordstrom | VivaLuxury
حتما بخوانید

مثل همیشه اینو بخر فروشگاه اینستاگرام صفحه

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.