Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

امروز ابزارهای جدیدی را معرفی می‌کنیم تا برنامه‌ریزی پروژه‌ها و رویدادها را در Pinterest آسان‌تر کنیم، از جمله مرتب کردن مجدد پین‌ها و بایگانی کردن بردها. این ویژگی‌ها به شما کمک می‌کنند در حین انجام پروژه‌های بزرگ و کوچک، مانند تزئین مهد کودک، برنامه‌ریزی عروسی، یا تهیه شام ​​روز ولنتاین، سازماندهی کنید.

آنچه در این مقاله میخوانید:

تابلوهای آرشیو

از امروز، می‌توانید به محض اتمام کار، برد خود را بایگانی کنید. بایگانی نه تنها به شما کمک می کند تا نمایه خود را تمیز کنید تا بتوانید سریعتر به پروژه های فعلی خود بازگردید، بلکه توصیه ها و اعلان های شما را نیز مرتبط تر می کند. بنابراین وقتی تابلوی عروسی خود را بعد از روز بزرگ بایگانی می کنید، توصیه هایی برای لباس، دسته گل و سایر ایده های مرتبط مشاهده نخواهید کرد.

برای بایگانی یک تابلو، روی دکمه Edit در تابلو کلیک کنید، سپس روی Archive کلیک کنید. می توانید تابلوهای آرشیو شده خود را در بخش جدید در پایین نمایه خود بیابید. در حالی که فقط شما می توانید تابلوهای بایگانی شده خود را ببینید، همچنان می توانید با استفاده از دکمه اشتراک گذاری آنها را با خانواده یا دوستان خود به اشتراک بگذارید.

سفارش مجدد بخش ها

اخیرا راه اندازی کردیم بخش ها برای کمک به شما در سازماندهی پین ها بر روی تخته پیرامون موضوعات مختلف. بر اساس بازخورد دائمی Pinners، اکنون در حال اضافه کردن قابلیت ترتیب‌دهی مجدد این بخش‌ها برای سهولت دسترسی به آن‌ها هستیم. به عنوان مثال، اگر به سفر می روید، می توانید طبق برنامه سفر خود، بخش هایی را سفارش دهید. اگر در حال برنامه ریزی برای وعده های غذایی هستید، می توانید دستور العمل های این هفته را به بالای صفحه منتقل کنید.

روش‌های جدید برای جذب خریداران با تبلیغات Shop the Look، کاتالوگ‌های جهانی و نمایه‌های تجاری پویا.
حتما بخوانید

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.