Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

این روزها با تعداد زیادی از مردم در خانه، جستجو برای الهام برای خرید و حمایت از مشاغل کوچک در حال افزایش است. در طول دو هفته گذشته، عبارت های جستجو “کمک به کسب و کارهای کوچک» در Pinterest نسبت به دو هفته گذشته 3 برابر افزایش یافته است و جستجوها «راه اندازی دفتر خانهزمانی که مردم به دنبال ایده هایی در مورد چگونگی راه اندازی مشاغل جدید خود از خانه می گردند، 70 درصد رشد کرد. جستجوی هدیه برای دیگران نیز تشدید شده است. در طول دو هفته گذشته، تعداد عبارت‌های جستجو برای پرس و جو “هدایایی برای کارمندان“و به دنبال”ایده های بسته مراقبت» دو برابر شده است.

یکی از راه‌هایی که می‌خواهیم به پینرها کمک کنیم محصولات را برای خود، خانه یا عزیزانشان کشف کنند، این است که کشف مارک‌های جدید را آسان‌تر کنیم و همچنین ترافیک را برای خرده‌فروشان کوچک و بزرگ مانند بادوام، اتاق و غذا، فیلسون، تابعیت، معامله کردهمچنین انسل و آیوی. 97 درصد از جستجوهای برتر در پینترست غیر مارک هستند، به این معنی که مردم برای خرید عبارات عمومی به جای مارک های خاص به پینترست می آیند و زمینه را برای کشف شرکت ها در هر اندازه ای فراهم می کند.

امروز روش‌های جدیدی را برای خرید مستقیم از پین‌ها، تابلوهای پیام، جستجو و توصیه‌های جدید دکور خانه قابل کشیدن اعلام می‌کنیم.

  • از تابلو خرید کنید: هنگامی که یک پینر از دکور خانه یا تابلوی مد خود بازدید می کند، اکنون یک برگه “خرید” را می بیند که محصولات ایجاد شده یا الهام گرفته از پین های روی تابلوی خود را نشان می دهد. همانطور که اگر یک لیست خرید برای تابلوهایشان ایجاد شده باشد، پینرها اقلام موجود در انبار را بر اساس آنچه برای اتاق یا ظاهرشان ذخیره کرده اند می بینند.
  • خرید از جستجو: از امروز، یک برگه جدید «خرید» در جستجو وجود خواهد داشت که خرید اقلام موجود در انبار را از طیفی از خرده‌فروشان هنگام جستجوی عباراتی مانند « آسان می‌کند.لباس های بهاری“،”دکور اداری“،”بازسازی آشپزخانهما همچنین فیلترها را بر اساس قیمت و مارک اضافه کرده ایم.
  • فروشگاه پین: ما جستجوی بصری را به‌روزرسانی کرده‌ایم تا خرید مستقیم از پین شما را آسان‌تر کنیم. فقط روی «خرید مشابه» کلیک کنید تا اقلام مشابه موجود در فضای بیرونی و اتاق‌ها را ببینید.
  • راهنماهای سبک: هنگام جستجوی عبارات مرتبط با خانه مانند “ایده های اتاق نشیمن، راهنمای سبک برای ایده های خانه در سبک های محبوب، مانند قرون وسطی، نوین همچنین روستایی. این دستورالعمل‌های بصری به شما امکان می‌دهند سبک‌ها و سلیقه‌های پرطرفدار را کشف کنید، حتی اگر کلماتی برای توصیف آنچه به دنبال آن هستید ندارید. این مانند داشتن یک طراح داخلی در جستجوی شماست.

راهنمای سبک خرید

ما همچنین در تلاش هستیم تا خرید از خرده‌فروشی‌هایی را که دستورالعمل‌های تجربه معتمد ما را رعایت می‌کنند آسان‌تر کنیم، به همین دلیل است که اخیراً راه‌اندازی کردیم برنامه فروشنده تایید شده. Pinners اکنون یک تیک آبی را در نمایه‌های تعداد فزاینده‌ای از فروشندگان تأیید شده مشاهده می‌کند.

همانطور که ما به بهبود تجربه خرید Pinterest ادامه می دهیم، تعداد پین های محصولی را که می توانید بخرید 2.5 برابر نسبت به سال گذشته افزایش داده ایم، و ترافیک کلی خرده فروش ها 2.3 برابر افزایش یافته است. و تعداد خرید Pinners در Pinterest نسبت به سال گذشته 44 درصد افزایش یافته است.

برندهایی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد رانندگی خریداران در Pinterest هستند، می توانند بپیوندند وبینار امروز (7 آوریل) در 11:00 PT / 2:00 PM ET با رئیس جهانی استراتژی خرده فروشی Pinterest امی ونرو ویدیوهای جدید با نکات موفقیت را در ما پیدا کنید اینجا. (توجه: ضبط وبینار را تماشا کنید اینجا.)

می توانید تصاویری با وضوح بالا پیدا کنید اینجا.

خرید در اینفوگرافیک Pinterest

روش شناسی:

داده های داخلی Pinterest ایالات متحده فوریه-مارس 2020

97 درصد از آمار جستجو از پینترست اطلاعات داخلی ایالات متحده فوریه 2017

منبع

پین مغرور
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.